Çözüldü Mahkemelik olabilirmiyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magic44

Üye
1 Kas 2012
70
0
Erzincan
Arkadaşlar bir site var orada bir lol hesabı satışa sundum ve birisi mesaj attı canlı destek olmadığı için kendi aramızda halledeceğiz dedi ben de ilanı satılık değil diye değiştirdim açıklama kısmınada satılık değil yazdım ondan sonra wp dan konuşuyoruz çocuk parayı atmış bende 11 levellik başka bir çar verdim wp de konuşurken de hangi çarı vereceğimizi konuşmadık çocuk parayı verdi bende başka hesap verdim çocuk da küfür etti mahkemeye vereceğim felan dedi küfür kelimesi hakaretmidir bana karşı birinci sorum bu ikinci sorum dava açarsa kazanırmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Yaptığınız hiç iyi bir tavır değil, suçlu sizsiniz her ne olur olsun anayasa madde 158 dolandırıcılık kanuna esasen ceza alırsınız.

magic44

Üye
1 Kas 2012
70
0
Erzincan
Ben adamın parasını felan geri verdim ama mahkemeye vereceğim diyor ben parasını kardeşim satmayacağım vazgeçtim dediğim zaman verdim direniyor vereceğim diye ayrıca kanıtı nedir dolandırıcılıkla?

19 Mar 2017
59
0
Ben adamın parasını felan geri verdim ama mahkemeye vereceğim diyor ben parasını kardeşim satmayacağım vazgeçtim dediğim zaman verdim direniyor vereceğim diye ayrıca kanıtı nedir dolandırıcılıkla?

Merhabalar,
Dolandırıcılıktır bu yanlış yapmıssın mahkemeye verirse sıkıntı çıkar parayı geri göndermen mahkameye vericem dedikten sonra aleyhine çevirdi durumu belki el altından dolandırıcıdır diye düşünür mahkeme sert kayaya denk geldi vs. der .

Kroger

Yeni üye
3 Haz 2017
38
0
Parayi geri gonderirseniz arkadasla konusursaniz anlasirsiniz diye dusunuyorum parasini verdikten ve bunu kanitladiktan sonra ne olabilir yani dersiniz ben ilanimi satmiyorum diye aciklamistim arkadas parayi yollamis bende geri verdim diye

cTURKc

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
665
0
Mersin
Dostumuz Hiçbir Suç işlememiş Beyler İyi okuyun bir.

Öncelikle Hangi Hesabı vereceğinin Kanıt Olarak Hiçbir Şekilde belgesi yok sanırsam
Ayrıca Dava Acar İse küfür kelimesi veya Ayrı bir küfür var ise sen Kazanırsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Siz parasını geri iade etmişsiniz gerisi karşı tarafa bağlı hür iradesiyle ister mahkemeye verir ister vermez karışamazsınız,her mahkemelik olan ise suçlu değildir o gözle bakılmamalıdır mahkemeler doğruyu-yanlışı ayırt etmek ve ona göre hüküm vermek için var,bazı arkadaşlar hakim-savcıymış'casına konuyu ele almış çok yanlış "Dolandırıcılık" suçu bilerek kasten işlenmiş organize suçlardır.Arkadaş var sayalım ki mahkemelik olursa burada niyet önemlidir siz hangi dolandırıcının para iade ettiğini veya gasp ettiği şeyi iade ettiğini gördünüz bu yok sayılamaz?Onun için mahkemedeki karar'da bu yönde olur doğru-yanlış mutlaka ayırt edilir yılla geçse bile,konuda daha fazla yanlış bilgilendirme olmaması adına kilitliyorum iyi forumlar dilerim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.