Facebook gizli profil resmi görme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musallat_85

Yeni üye
16 Eyl 2008
9
0
Buna benzer bir çok başlık mevcut nette ama .şuan hepsi işe yaramıyor.bildiğiniz bi yol var mı.sevgilim beni faceboğuna eklemiyor.sahte kız hesapları ile ekledim yemedi. bunun gizli resimlerini nasıl görebilirim arkadaşlar açık maçık var mı bilidğiniz ?:eek:http://www.turkhac

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa
Kardeşim üzme kendini faceye eklemiyorsa bir sey var demektir yani normal bi durum değil dostum ama illakki görmek istiyosan ondan şifresini al dicem şifresinide vermez sana..O yüzden face epostası varsa şifremi unuttumdan halletmeyi dene msn adresini veya facebook epostasını yaz ara ya tıkla sevgilinin fcesi çıkıcak orda bunlara artık erişimim yok de ve kendine bi eposta kur " bunlara artık erişimim yok" dediğinde yeni eposta isticek kurdugun epostayı yaz ve gizli sru çıkıcak onu sevgilinden öğren ama çaktırmadan kandırma yöntemiyle öğren şifreyi değiştir bütün herşeyini gör.

Son düzenleme:

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Sana Şöyle Bir Güzellik Yapabilirim Kardeşim Benim Nişanlımdan Eklerim Onu Eyer İstersen Tabi Facesindeki Tüm Fotoları İndirip Sana Msnden Ulaştırabilirim Eyer İstersen Pm At Nedense Böyle Birşey Yapabilirim Sanırım Bende Sevgilimden Dolayı Çok Çektim Bu Faceden Bu Yüzden Böyle Birşey Yapabilirim ;)

musallat_85

Yeni üye
16 Eyl 2008
9
0
Sana Şöyle Bir Güzellik Yapabilirim Kardeşim Benim Nişanlımdan Eklerim Onu Eyer İstersen Tabi Facesindeki Tüm Fotoları İndirip Sana Msnden Ulaştırabilirim Eyer İstersen Pm At Nedense Böyle Birşey Yapabilirim Sanırım Bende Sevgilimden Dolayı Çok Çektim Bu Faceden Bu Yüzden Böyle Birşey Yapabilirim ;)

Bende onu kız profili ile eledim kabul etti baktı sildi gene kaçırdım. yani tanımadığı kişileri siliyor.:eek:http://www.turkhac

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Emin Ol Benim Nişanlımı Silmez 2.000 Küsür Arkadaş Sayısı Var Hepside Kız İstersen Denemekte Fayda Var Kardeşim Yinede Sen Bilirsin Ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.