Tekil Mesaj gösterimi
Tenacius
Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.541
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
Teşekkür (Aldı):
Ticaret:
(0) %
07-02-2011 12:46
#1
Msı'dan Hızlı ve Sessiz N560gtx
Msı, N560gtx-ti Twin Frozr Iı/oc Ekran Kartını Resmi Olarak Piyasaya Sürdü.

Yeni kart MSI'ın birçok ödül kazanan Twin Frozr II Termal tasarımı ile geliyor. MSI'ın çözümü birçok ekran kartının soğutma sistemleri ile karşılaştırıldığında 20°C daha soğuk ve 8.4 dB daha sessiz çalışıyor. MSI Afterburner yazılımı ise N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC ekran kartına daha önce görülmemiş hızlara çıkma imkanı veriyor.

MSI N560GTX-Ti Twin Frozr II ekran kartı MSI'ın özel soğutma çözümü ile geliyor. Grafik işlemcisi bakır tabanlı büyük bir ısı çukuru ile kaplanırken hafıza ve güç bileşenleri de aynı şekilde soğutuluyor. MSI'ın SuperPipe teknolojisi ile ısı hızla aluminyum kanatlara aktarılırken bu kanatlar MSI'ın 8 cm çapındaki sessiz fanları ile hızla soğutuluyor. Sonuç olarak referans tasarım ile karşılaştırıldığında MSI'ın ekran kartı 20°C daha soğuk ve 8.4 dB daha sessiz çalışıyor.

MSI'ın özel Afterburner hız aşırtma yazılımı kullanıcılara kolayca hız aşırtma ve ekran kartının kritik bilgilerini takip etme imkanı sağlıyor. MSI Afterburner ile GPU frekansı ve voltajlar Ultra-Voltage özelliği ile kolayca artırılabiliyor. Böylece kullanıcılar aynı ekran kartından çok daha fazla performans alabiliyor. Gelişmiş fan yönetim özelliği ile sessizlik veya yüksek performans ihityacına göre fan hızları ayarlanabilirken 5 farklı fan profili ile kullanıcılar farklı modlar arasında hızla geçiş yapabiliyor. MSI Afterburner aynı zamanda anlık olarak sıcaklıklar, hızlar, voltajlar, grafik işlemci yükü gibi bilgiyi anında sunuyor. Kullanıcıların kartlarının performanslarını ve kararlılığını ölçmesi içinse MSI Kombustor yazılımı beraberinde geliyor
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.
BIGGI-e Teşekkür etti.