Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-12-2013 17:43   #1
  • ALemdar'
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
09/2013
Nereden
İstanbul
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti):
Teşekkür (Aldı):


SEO Uyumlu makale nasıl yazılır ? //Merhabalar Değerli Turkhackteam Üyeleri;

Web sitelerinin hızla geliştiği ve internet sektöründe ki hızla gelişmeye ayak uydurmaya çalışan webmasterlar, birçok yeni yol ve yöntemler denemekte ve en doğru kararları vermektedir. Gelişen Google dünyasına da ayak uydurmak internet sektörünün olmazsa olmazları arasındadır. Web sitelerimizin hit kazancının %90’ını sağlayan Google, web sitelerinde bazı özellikler aramaktadır.

Google’ın aradığı en büyük özellik ise özgünlüktür. Özgünlük bir web sitesinin diğer benzerlerinden ayrılması ve ziyaretçilere olan ilgisini göstermektedir. Google’da bu tür siteleri kendi algoritmasına göre üst sıralara taşıyarak web sitesinin daha çok hit almasına olanak sağlamaktadır. Peki, özgünlük nasıl sağlanır;

Özgünlük kendi bilgilerimizin harmanlanmış halinden meydana gelen özgün içeriklerle sağlanabilmektedir. Her alanda yazılan özgün makaleler, kullanıcıların siteye olan bağımlılığını arttırabileceği gibi site içerisinde ki düzeni de koruyacaktır. Bununla birlikte makalelerde bulunan bazı özellikler Google’ın gözünde ki değeri arttıracaktır. Bunu sağlamak amacıyla makaleler içerisinde ki anahtar kelimeler kullanmalı, site içi link çıkışlarına önem verilmelidir. Özgün resimler ve etiketler ile de bu geliştirilebilmektedir.

Makale yazmak herkesin başarabileceği bir iş değildir. Makale için belli bir bilgi birikimine ve imla kurallarına hâkim olmakta gerekir. Aynı zamanda benzer kelimelerin çok kullanılmaması da Google için önemli faktörler arasındadır.

İyi forumlar.___________________________________________

bir Ankara gazetesinde, fotoğrafı yanında Amiral Vilyamson'un
66 santimetre karede gülüyor, ağzı kulaklarında, Amerikan amirali
Amerika, bütçemize 120 milyon lira hibe etti, 120 milyon lira.
"Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz, dedi Hikmet
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."


Konu ALemdar' tarafından (12-12-2013 17:46 Saat 17:46 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
 

wau