Tekil Mesaj gösterimi
Quinones
Quinones - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2008
Mesajlar:
13.641
Konular:
5649
Teşekkür (Etti):
Teşekkür (Aldı):
Ticaret:
(0) %
05-08-2014 00:20
#1
TP-LINK’in Yeni Modemi Archer D5, Satışa Sunuldu

turkhackteam.net
TP-LINK, yeni nesil kablosuz ağ standardı 802.11ac’yi destekleyen Archer ürün ailesini hız kesmeden genişletmeye devam ediyor. Şirket, yüksek hızlı yeni modemi Archer D5’i satışa sundu.
turkhackteam.net
TP-LINK, kablosuz internet bağlantısında yeni nesil standart olan ve yüksek hızlarda kablosuz internet bağlantısı sağlayan 802.11ac destekli yeni modemini satışa sundu. TP-LINK’in yeni nesil kablosuz ağ standardını destekleyen Archer serisinin yeni üyesi Archer D5, çift kanallı bir modem/router.
turkhackteam.net
Zengin özellikleri ile hem ev hem de küçük ofisler için uygun olan TP-LINK Archer D5, toplamda 1200Mbps kablosuz hıza erişebiliyor. Bir ADSL modem ile çift kanallı kablosuz yönlendiriciyi (router) bütünleştiren ürün, multimedya ağlar için ideal bir çözüm oluşturuyor.
turkhackteam.net
2.4GHz bandında 300Mbps, 5GHz bandında ise 867Mbps kablosuz hızlara erişebilen ürün, online oyun, HD video akışı gibi uygulamalarda şaşırtıcı bir performans sergiliyor. Böylece multimedya ağlarda tıkanıklık, yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırıyor.
turkhackteam.net
Ayarlanabilir antenleri sayesinde yüksek hız ve düzenli bir kablosuz performansı sergileyen ürün, yüksek güçteki amplifikatörleri ile her yönde güçlü sinyaller sağlayarak daha iyi bir kapsama alanı sunuyor. Büyük ev ve ofislerde güvenli ve kapsama alanı geniş bir internet bağlantısı sunan modem/routerda iki adet çift işlevli USB bağlantı noktası bulunuyor. Archer D5’deki USB girişlerinden hem yazıcı, bilgisayar gibi birden fazla cihaz ağa bağlanabiliyor, hem de uzaktan FTP sunucu üzerinden dosyalara erişilebiliyor.
turkhackteam.net
ADSL, Kablo ya da Fiber Bağlantı Desteği
turkhackteam.net
Archer D5’de değiştirilebilir LAN/WAN giriş yuvası da yer alıyor. Kullanıcılar bu giriş yuvası sayesinde ADSL, kablo ya da fiber internet bağlantılarını tercih edebiliyor ve bu değişikliği kendileri yapabiliyor. Bu sayede kullanıcılar modemlerini değiştirmeden bağlantı tipini değiştirme özgürlüğüne sahip oluyorlar.
turkhackteam.net
Evde ya da ofiste ziyaretçilerin ağa bağlanmasını daha güvenli hale getiren Misafir Ağı uygulaması; kolay kurulum özelliği; internette bir sonraki kuşağın temeli niteliğindeki IPv6 desteği de sunan Archer D5’in tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 172 USD+KDV’dir.
turkhackteam.net
TP-LINK, 802.11ac destekli Archer ürün ailesini geliştirmeye devam ediyor. Geçen yıl satışa sunulan C7 ve T4U; bu yıl içinde duyurulan D7, C2, D5 ve C5 modellerinden sonra çok yakında Archer T2U modelleri de Türkiye’de raflardaki yerlerini alacak.