Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2018 11:40   #1
  • TeamRound
  • Web & Donanım Ekibi
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
01/2018
Nereden
PC
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti):
Teşekkür (Aldı):


Talking Video Çekme Programları/TeamRound/Merhaba Arkadaşlar Yine Ben Bu Gün Video Çekme Programlarını Tanıtacağım Baya Program Var :

1 : Open broadcaster software :
Açıklama : Yüksek performanslı gerçek zamanlı video/ses yakalama ve karıştırma, sınırsız sahnelerle; özel geçişlerle kesintisiz geçiş yapabilirsiniz.
2 : Bandicam

Açıklama : Bandicam, windows için bilgisayar ekranınızda herhangi bir şeyi yüksek kaliteli video olarak yakalayabilen hafif bir ekran kaydedicisidir. Ayrıca, PC ekranında belirli bir alanı kaydetmek veya DirectX / OpenGL / Vulkan grafik teknolojilerini kullanan bir oyunu yakalamak da mümkün.
3 : Fraps

Açıklama :
Fraps, bir karşılaştırma, ekran yakalama ve gerçek zamanlı video uygulamaları DirectX ve OpenGL için faydalı olan yakalama uygulaması. Bu program ile oyundaki performası belirlemek için hem kayıt hem de görüntü olarak kaydedebilir.
4 : Camtasia Studio 8
Açıklama :
Camtasia Studio , dünyada milyonlarca kişinin hayranlıkla kullandığı profesyonel bir ekran videosu çekme programıdır . Bu program ile HD görüntü kalitesinde ekran görüntüleri çekebilir , Camtasia Studio programının geniş kapsamlı özellikleri ile düzenleyebilirsiniz . Alanında en iyiler arasında olan Camtasia Studio progrmaının içerdiği birbirinden kaliteli efektler sayesinde çektiğiniz videoları profesyonelce düzenleyebilirsiniz . Ekran yakalama konusunda bir numara olan bu program yeni sürümü ile göz dolduruyor . Video kesme , ses kesme , video ekleme , ses ekleme , resim ekleme gibi birçok özelliğe sahip olan Camtasia Studio son derece kullanışlı ve Türkçe dil desteği sayesinde zorlanmadan kullanabileceksiniz .
5 : Action

Açıklama :
Action! programı ekranımızda yer alan görüntülerin video kaydını gerçekleştirebilmek için hazırlanmış ve sistemimizi muadillerine göre çok daha az yoran bir kayıt uygulaması.
___________________________________________

тєαмяσυη

Telegram

Konu TeamRound tarafından (20-06-2018 11:41 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.. Sebep: yanlış yazmışım
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
 

wau