Tekil Mesaj gösterimi
24-06-2018 19:53
#1
ATABÖRÜ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ATABÖRÜ
Üye
Üyelik tarihi:
07/2017
Nereden:
Ötüken
Yaş:
82
Mesajlar:
3.372
Teşekkür (Etti):
Teşekkür (Aldı):
Konular:
303
Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere "wifite" kullanımını göstereceğim hemen başlayalım. ilk öncelikle wifite nedir biraz ondan bahsedelim :

Wifite, kablosuz ağ anahtarını kolayca kırıp / kırılabileceğimiz otomatik bir kablosuz saldırı aracıdır. Temel olarak iki versiyon mevcuttur, yani Wifite (v1) ve Wifite2 (v2).

Wifite, Kali Linux, Pentoo, BackBox gibi Linux'un pentesting dağıtımlarıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır; Kablosuz sürücüler ile herhangi bir Linux dağıtımı enjeksiyon için yamalı. Komut ayrıca Ubuntu 11/10, Debian 6 ve Fedora 16 ile de çalışmaktadır.

şimdi gelelim aracımızı başlatmaya ekranda gösterdiğim gibi başlatabiliriz.Evet arkadaşlar programımız açıldı ve burda bize bi kaç kullanabileceğimiz şeyler gösteriyor.Evet, arkadaşlar bundan sonraki yazacağımız şey


Kod:
wifite --wep

Evet, arkadaşlar bundan sonra bekliyoruz etrafımızdaki internetleri tarıyor.


Kırılması İçin Clients Yazmalıdır (Yeşil) orayı ok ile gösterdim.
evet arkdaşlar ben benim kırcağım kişi 1. sırada olduğu için 1 yazıp enterlıyoruz.evet arkadaşlar bundan sonra yapacağımız şey beklemek

Yeterince "İVS" Toplayınca Şifre Otamatik Olarak Kırılacaktır.

bende kırdı ama şifreyi göstermedim orayı almadım

bu konu bu kadardı iyi forumlar dilerim.
Kullanıcı İmzası
Ey Türk milleti! Kendine dön! Sen yükseltmiş Bilge Kağan'ına, hür ve müstakil ülkene karşı hata ettin, kötü duruma düşürdün. Milletin adı, sanı yok olmasın diye Türk milleti için gece uyumadım, gündüz oturmadım. Kardeşim Kül Tegin ve iki şad ile ölesiye bitesiye çalıştım.