Tekil Mesaj gösterimi
Veteran 7
Veteran 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Admin / Saldırı Timleri Direktörü
Üyelik tarihi:
12/2011
Nereden:
localhost/v7
Mesajlar:
11.439
Konular:
2342
Teşekkür (Etti):
Teşekkür (Aldı):
Ticaret:
(0) %
9
1963
18-01-2021 14:11
#1
Ücretsiz Hack Eğitimi

İnternet Dünyasının en ilgi çeken konularından biri şüphesiz olarak hacking ve hacker kavramlarıdır. Eğer bir hacker olmak istiyorsanız kendinizi kademeli olarak geliştirmelisiniz.

Web sistemlerine odaklı bir hacker, web sistemleri hakkında yoğun bir temel bilgi sahibi ve bunun yanı sıra kullanmak istediği/kullanacağı açık (zafiyet) türleri ve bu zafiyetleri nasıl kullanacağı ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

İnternet dünyasında paylaşılan hacking yazılımlarının %90'ı zararlı yazılımlar barındırıyor dersek yanılmış olmayız çünkü illegal platformlarda paylaşılan çoğu içerikler içerisinde FUD edilmiş (yani zararlı yazılım gömülmüş) dosyalar barındırmaktadır. İşte bu noktada THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti devreye giriyor.

THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti

Bu eğitim seti Turkhackteam mensubu Anka Red Team ekibi tarafından özenle hazırlanmış, düzenlilik ve net bilgi açısından Türkiye'de ilk kez sunulmuş bir hacker eğitim setidir.

Bu hack eğitimi setinde içeriğin tamamı MP4 (Video) ve PDF formatlardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra Turkhackteam.org güvencesi altındadır, başka sitelerden veya kişilerden gelen linklerden dosya indirme işlemi yapmamanızı tavsiye eder ve başka platformlardan indirdiğiniz takdirde oluşabilecek sorunlardan sorumlu olmadığımızı belirtmek isterim.

THT Cyber Star Hacking Eğitim seti ile hacker olma hayallerinize giden yolda bir adım kaydedebilirsiniz ve aşağıdaki konularda ;

* Web sitelerden nasıl bilgi toplanır?
* Hacking saldırısı nasıl yapılır? Senaryo nasıl çizilir?
* Kali Linux nasıl kullanılır? Kali Linux ile neler yapılır?
* Burp Suite yazılımı nasıl kullanılır?
* Açık port nedir? Port ile nasıl hack yapılır?
* GitHub üzerindeki hack araçları nasıl kullanılır?
* Exploit nedir? Exploit nasıl kullanılır?
* SQL Injection nedir? XSS Injection nedir?
* Shell nasıl atılır? Shell ile nasıl hack yapılır?
* File Upload açığı nedir? Upload açığı ile nasıl hack yapılır?

Bilgi sahibi olabilir ve uygulamalı pratikler ile kendinizi gelişmiş bir hacker olarak bulabilirsiniz.

Ücretsiz ve güvenli bir hack eğitimi seti herkesin hayali olmuştur uzun yıllardır ve biz bu hayallerinizi gerçekliğe ulaştırarak bir eğitim seti hazırladık. Hacker olmak ve hack yapmak istiyorsanız aşağıda verdiğim konu linkindeki basit şartları gerçekleştirerek ücretsiz şekilde bu kapsamlı hack eğitimi setini elde edebilirsiniz.

THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Tıklayınız]
---------------------