Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Programlama
> Algoritma

Algoritma Algoritma geliştirme için gerekli tekniklerin paylaşıldığı alandır.Programcılığın Temeli Ve Algoritma

Algoritma

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 10-04-2016 17:12   #1
  • Teğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2016
Nereden
Deepweb
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 41
Teşekkür (Aldı): 48


Programcılığın Temeli Ve AlgoritmaGenel olarak programlama, kullanıcıların isteklerini karşılayacak, muhasebe, stok ve takip uygulamaları gibi çeşitli programları oluşturacak kodları hazırlamaktır. Bunu oluşturan kişi de programcıdır.

Algoritma, yapılacak işin planması ve izlenecek yolun belirlenmesi anlamına gelmektedir. Günlük hayatta farkında olmadan algoritmalar kurarız. Örneğin bir işi yapmadan önce kendimize sorarız: “ben bu işi nasıl yapsam?” İşte bunun cevabını zihnimizde canlandırmamız ve fikirler üretmeniz bir algoritmadır.

Php ile yapacağınız tüm uygulamalarda, algoritma’yı kullanırsanız hem daha kolay sonuç alırsınız, hem de karşılaştığınız sorunları çözmek fazla vaktinizi almaz. Çünkü programın akışını ve nasıl çalışması gerektiğini daha önce planladınız.

Php eğitimi ile ilgili derslerde acele etmeden, konuları anlayarak ve örnekleri inceleyerek ilerlemeniz, Php’yi daha iyi anlamanızı ve temeli sağlam atmanızı sağlayacaktır. Yayınladığım makaleleri, çok fazla detaya girmeden kısa ve öz şekilde yazmaya gayret ettim. Umarım faydalı olur.
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau