THT DUYURU

Altcoin Diğer tüm Alt Coinler hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

takipci
chat
Seçenekler

Holochain Geleceğin Coini mi?

Diapers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
01/2019
Nereden:
KKTC
Mesajlar:
61
Konular:
14
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
4
Ticaret:
(0) %
1
2431
02-08-2019 00:32
#1
Holochain Geleceğin Coini mi?
[COLOR="DeepSkyBlueGelecekte internet özgürlüğü ve kişisel veri gizliliğini korumayı iddia eden Holochain teknolojisi Türkiye’de dahil olmak üzere tüm dünyadan yoğun ilgi gördü.

Bitcoin’in fiyatı 10.000 dolar’ı gördü ve bu rakamı aştı bile ancak Bitcoin’in artışı esnasında hemen hemen tüm altcoinler değer kaybetti. Elbette değer kaybeden coinler arasında Holo coin’de bulunuyordu ta ki bugüne kadar (01.07.2019). Gece saatlerinde başlayan tüm coinler’deki düşüş Holo’ya yaradı.

Anlık olarak Holo coin’in fiyatı 0,0112₺ civarında ve analistler Holo’nun yükselişinin devam edeceği öngörüsünde. Son grafik paylaşımlarında birçok analist tarafından 0.023₺’ye kadar yükselişlerin beklediğini görebilirsiniz. Aşağıya analizer’ler tarafından paylaşılmış bir kaç fiyat grafiği görseli ekliyorum.

#1

#2

#3

#4

#5

Holochain teknolojisinin yatırım için ne kadar uygun olduğu kararını siz vermelisiniz. Kripto para analistleri de zaman zaman yanılgıya uğrayabiliyor. Ancak, Holochain teknolojisinin ilerde teknik açıdan çok değerleneceği şimdiden az çok ortada gibi duruyor (Fiyat anlamında değil! Güvenli yazılımlar oluşturma anlamında.)

Velhasıl, Holo (HOT) coin ile ilgili içeriğimizin sonuna geldik. Umarım yatırımcılarını üzmez, ki üzmeyecek gibi duruyor yani şuana kadar yatırım anlamında olumlu sonuçlar vermiş bir coin ama ben açıkçası internet ortamını daha güvenli hala getirmesi kısmıyla daha çok ilgileniyorum. Sizde Holochain’i fiyat ve teknik açıdan nasıl bulduğunuzu yorumlar vasıtası ile bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin.

Kaynak: Holochain Geleceği[/COLOR]
Semantizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
03/2019
Mesajlar:
9
Konular:
2
Teşekkür (Etti):
3
Teşekkür (Aldı):
2
Ticaret:
(0) %
16-09-2019 17:09
#2
Cevap: Holochain Geleceğin Coini mi?
Türkiyede HOT çok sevildi çünkü bazı fenomenler ile tanıtımı oldukça fazla yapıldı. Aslında evet teknolojisi itibariyle henüz proje tamamlanmamış olsa dahi harika ancak diğer yandan harika olan birçok şey var.

Mesela Holo'nun kendi mainnetine hala geçmemesi çok enteresan. Özellikle kurgusal şeyler çok fazla var ve bu kadar kurgusal olmaları biraz can sıkıyor.

Nedir bu kurgu?
Kurgudan kastım piyasanın yükselmesini bekliyor olmaları. Yoksa kendi mainnetine geçmek bu kadar abartılabileceği kadar zor bir iş değil.

Ancak olaya diğer yandan bakarsak bu kurgusal hareket ile birlikte yükseliş üzerine yükseliş görülmesi de olası.

HOT biraz da konfederasyonu kurulmuş bir topluluk gibi Türkiyede ve umarım bu bakış açısı yerine akıllı yatırıma bırakır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler