THT DUYURU
Aramıza Yeni Katılanlar(THT) Aramıza yeni katılanların, kendileri hakkındaki bilgileri diğer üyelere aktaracağı alanımızdır. Buradan kendinizi tanıtabilirsiniz.

siber güvenlik eğitimi
Seçenekler

Ben UgR C

UgR C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
06/2013
Mesajlar:
1
Konular:
1
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
0
236
24-06-2013 17:30
#1
Benim ADIM:UĞUR
YAŞ:20 (VATANI SEVEN VE VATANINA HİZMET EDEN Bİ İNSANIM)
ŞİMDİ üye olmadan ilk önce gezdim biraz siteyi gerçekden güzel herkez dogru veya ufak yanlışlıklarla yardımlar yapıyo zaten dikkatımı geçen ilk şey yardım isteyenlertden çok yardım edenlerin olmasını bizde ögrenmek istiyoruz ama bunu isterken yardım eden olması lazım iyi bilen biri yani bu güne kadar hep başında durduk hep kaybettik birazda kazanalım.
ögrenmek amacım kötü bi niyet degil. yapacaklarıma engel olanların engellerini bozmak içindir.Yani öyle ögreniyimde etrafa ateş saçayım gibisinden veya şifrelerini çalayım emegini alayım benim gözümde çok yanlış ama çogu kişi böyle ögrenmiş onunda farkındayım önemli olan emegin ne olursa olsun deger vermeyi ögrenmişse o benin gözümde gerçekden ...... boşlugu sen doldur.
1. kuralları okumadım okuma ihtiyacıda duymadım çünkü misyonumuz okudum ve herşeyi özetliyo o yüzden kuralları okuma ihtiyacı duymadım zaten bilindik şeyler gerçekden misyonumuz adı altında yapmış oldukları için yöneticileri teşekkürlerimi iletiyorum.
2.Ben 2008 den beri türkiyenin en büyük paylaşım platformda üye'idim orasıda sıktı bir cevap yazıyorum cevabın arkası gelmiyo bi konu açıyorum konuya cevap gelmiyo yani demek istedigim paylaşmak yok dostluk var bu güzelmi bilmiyorum [burdada yardım var ama dostluk yok gördügüm kadarıyla isimler felan bilinmiyor bence böyle daha güzel ]
3.Kalıcı olman dilegi diyen arkadaşlara bu sizin elinizde şimdi bana yardım etmezseniz ben çıkarım veya bi başkası yani yanlış anlayın herkez için böyle daha büyük olmak istiyosak veya istiyosanız.
4.Yukarı yazdıgım .... yerleri sana ne söylense hoşuna gider orayı sen koy çünkü seni tanımıyorum tanıdıgım zaman belki ben orayı doldururum.
5. Yaklaşık 2-3 dk yazı oldu zaten 4 dk olsa kimse okumaz okumayı sevmeyen toplumuz o yüzden en kafisi 2-3 dakikadır.

BEN NERDEN BAŞLASAM GÜZEL OLUR HİÇ BİŞEY BİLMİYORUM AMA BEN PROGRAMLAMA O TÜR ŞEYLERİ ÖGRENMEK İSTİYORUM ZATEN EN ZORU BÖLÜM ORASI SANIRIM

İSMİNİZİ VE YAŞINIZI VE NEYDE İYİ OLDUGUNUZ SÖYLERSENİZ MUTLU ETMİŞ OLURSUNUZ BENİ O KONUDA YARDIM İSTİYECEGİM İÇİN BİZZAT KAFANIZI ŞİŞİREYİM

Günde 5-10 saat onlineyim
Konu UgR C tarafından (24-06-2013 17:51 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler