THT DUYURUAramıza Yeni Katılanlar(THT) Aramıza yeni katılanların, kendileri hakkındaki bilgileri diğer üyelere aktaracağı alanımızdır. Buradan kendinizi tanıtabilirsiniz.

Seçenekler

Hepinize Merhaba THT

IamAhacker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
07/2013
Mesajlar:
1
Konular:
1
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
0
227
02-07-2013 11:38
#1
Merhaba benim adım Mert. 13 yaşındayım fakat benim durumuma tam olarak hacker denmez. Ben daha çok programlama dilleriyle ilgileniyorum. Bildiğim diller:

Python = %100
HTML = %60
PHP = %80

Umarım beni yaşımdan dolayı küçük görmezsiniz. Unutmayın akıl yaşta değil baştadır. Daha önceden olan 1-2 tane hacker olayım var. Birincisi 30 kişi buluştuk, HOIC ile gördüğümüz birkaç siteye DDoS yaptık, 2 tanesi çöktü. 30 kişi kim derseniz, ben okulda bir biLgisayar kulübü kurdum. Okulda 30 kişi buldum. Bunların 27 tanesi bilgisayardan anladığını sanan, tek becerdiği iş oyun oynamak olan kişiler. 3 kişinin ikisi de biraz anlıyor. Anlıyor dediğim benim kadar bilmiyorlar ama olayın mantığını çözmüşler. Bu sayede virüsle değil kendi ağzımla botnet ağımı kurdum. Biraz küçük tabii.

Bir kerede bir çocukla kavga etmiştik. Ben gidip ondan intikam almak için barıştım. Ertesi gün internetten sistem çökerten bir bat dosyası buldum. Bir tanede uzantısı exe olan bir virüs buldum. Bunlar oyun dedim, bat dosyasını açınca oyun açılıyor dedim. Açtıktan sonra bilgisayar çöktü tabii. Sonra gelip bana kızdı tabii. Flaşı geri verince sildim dosyaları. İspatlayamadı. Okuyosa ona burdan selamlar.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler