Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Hakkında
> Forum Hakkında > Basın Duyurusu

Basın Duyurusu Basın Duyurusu

Sözde Soykırım Hakkında Basın Duyurusu

Basın Duyurusu

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler
Alt 18-04-2015   #1
  • Offline
  • Radministrator
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Aug 2005
Nereden
WORLD
Mesajlar
Konular


  
Sözde Soykırım Hakkında Basın DuyurusuSelamlar;
Sözde Soykırım iddialarıyla 100. yılda Türkiye Cumhuriyeti Devleti 'ni yıpratmak amacıyla atılacak her türlü adıma karşı Siber alanda ciddi saldırılar gerçekleştireceğimizin duyurusunu yapmak istiyoruz. Bu ahvalde Sözde Soykırımı tanıyacak ülkelerin bankacılık sistemleri, scada alt yapısı dahil birçok stratejik alanlara saldırılacağı konusunda Ülkeleri uyarıyoruz. Sözde Soykırımın tanınması durumunda ülkenize ciddi saldırılar yapılacaktır! Doğru olmayan iddialar karşısında, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarını uluslararası alanda incitmeyi hedefleyen ve bununla kalmayıp toprak talebine kadar ilerleten planların karşısında Turk Hack Team yönetimi olarak mücadele edeceğimizden kimsenin hiç kuşkusu olmasın. Vatican ile başlayan operasyonun yayılacağından emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla.
Turkhackteam Yönetimi
    


__________________

Günün birinde Türk Ulusu'nun birleşerek, tek bir çatı altında toplanacağını hep beraber göreceğiz. Ufacık bir kıvılcım buna neden olacak.


Konu ZoRRoKiN tarafından (18-04-2015 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir..
Offline
 
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.