Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Hakkında
> Forum Hakkında > Basın Duyurusu

Basın Duyurusu Basın Duyurusu

Açıklama

Basın Duyurusu

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler
Alt 05-06-2015   #1
  • Offline
  • Radministrator
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Aug 2005
Nereden
WORLD
Mesajlar
Konular


  
AçıklamaMerhaba Kıymetli Arkadaşlar;
Türk Hack Team tamamen bağımsız kimseden emir almayan, özgür bir Hack platformudur. Kimsenin taşeronluğunu yapmaz, kimse tarafından da yönetilemez!.. Türk Hack Team kendi kararlarını kendi alır ve bunu faaliyete sokar. Bunun dışında Türk Hack Team Değerlerimiz için uluslararası platformda saldırılar düzenler. Son dönemlerde medyada birçok haberimize yer verilmiştir. Bununla beraber zaten tanınan ve bilinen sitemizin, bu haberler neticesinde halk tarafında da bir sevgi oluşmasına neden olmuştur. Halkımız bilsin ki, bizler sadece Türk milleti ve İslami değerleri için savaşan bir hack grubuyuz. Herkese güzel yarınlar diliyoruz.

Saygılarımızla.
    


__________________

Günün birinde Türk Ulusu'nun birleşerek, tek bir çatı altında toplanacağını hep beraber göreceğiz. Ufacık bir kıvılcım buna neden olacak.

Offline
 
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.