Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Information Technology’s
> Windows > Bilgisayar Bakım Ve Onarım

Java Error Could Not Find Java se Runtime Environment Çözümü !

Bilgisayar Bakım Ve Onarım

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 01-02-2016   #1
  • Offline
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Aug 2015
Nereden
Adana
Mesajlar
Konular


  
Java Error Could Not Find Java se Runtime Environment Çözümü !

Makale konumuz ise java hatası ile ilgili olacak. Bence hiçbir sistem sorunsuz değildir. Dünya üzerinde insanlar tarafından yapılmış en mükemmel görünen sistemin bile sorunları vardır. Java da bir yazılım ve siz hiçbir şey yapmasanız bile hiç sorunsuz çalışırken birden hata verebilir.

Bugün bu hatalardan biri olan “java virtual machine error could not find java se runtime environment” hatasının çözümünü paylaşacağız. Arkadaşlar web sitemize paylaştığımız sorunların farklı nedenleri ve çözüm yolları olabilir. Ancak bu web sitesinde ki tüm makaleler başımıza gelen sorunlardan ibaret olduğundan sadece tek bir nedeni içermektedir.

Ancak çoğu nedene çözüm olabilmektedir. Mesela biz bu java çalışma hatasını durduk yerde almaya başladık. Ve çözüm için biraz uğraştık ve baktık olmuyor java programını kaldırıp yeniden kurduk ve sorun çözüldü. İşte çözüm bu kadar basit. Ek olarak bu hata sisteminizde 2 java sürümü kurulu olduğundan da kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir durumda ise eski java sürümünüzü kaldırın yenisi kalsın.

Alıntıdır..
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.