Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Information Technology’s
> Windows > Bilgisayar Bakım Ve Onarım

/// EASEUS Todo Backup Free 6.1 (Sistem Yedeği Alma) ///

Bilgisayar Bakım Ve Onarım

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 07-11-2013   #1
  • Offline
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
May 2008
Nereden
Köstebek
Mesajlar
Konular


  
/// EASEUS Todo Backup Free 6.1 (Sistem Yedeği Alma) ///
EASEUS Todo Backup Free 6.1 (Sistem Yedeği Alma)
EASEUS Todo Backup Advanced Server, kapsamlı bir yedekleme ve çökme kurtarma çözümü sağlamak için tasarlanmış profesyonel bir uygulamadır. Bu güçlü bir veri yedekleme ve kurtarma özellikleri ile hızlı sistem ve dosyaları yedekleme, çökme kurtarma, gelişmiş yedekleme zamanlayıcısı ve kapsamlı yedekleme yönetim araçları gibi işlemlere olanağ sağlar. Sunucu kesintilerini en aza indirilmesi, iş sürekliliğini sağlamak gibi temel ve ileri düzey sunucu yedekleme ve kurtarma bileşenlerini içerir.

EASEUS Todo Backup (Bilgisayar Yedekleme Yazılımı) yedekleme programlarına alternatif olabilecek güvenli ve basit arayüzü sayesinde kullanıcı dostu bir programdır. Özellikle sistem hatası uyarıları almak bilgisayar kullanıcıları için genel bir sorundur. Bu hatalar sonucunda sisteminiz çökebilir veya kullanılamaz hale gelebilir. Olası veri kaybını engellemek için yedekleme yapılması şarttır. EASEUS Todo Backup aracılığı ile yedekleme sabit diskin yedek alınmasından çok daha kolaydır. Program 2GB’dan 1,5TB’a kadar IDE, SATA ve SCSI sabit disklerini tıpkı USB ve Firewire sürücülerde de olduğu gibi desteklemektedir. Zarar görmüş arşivleri kurtarmanın yanı sıra, yedekleme yapabilmek için şifreleme özelliği de mevcuttur. Böylelikle sizin izniniz olmadan diğer kullanıcılar yedekleme yapamamaktadır.
Download Uploaded Net:
<A href="http://bc.vc/4020/http://ul.to/f9jp3jv5">http://ul.to/f9jp3jv5
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.