THT DUYURU

chat
Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Otomatik Sürücü Yükleme Programı

AhmetHalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hevesli Üye
Üyelik tarihi:
10/2014
Nereden:
-
Mesajlar:
5.081
Konular:
2012
Teşekkür (Etti):
844
Teşekkür (Aldı):
913
Ticaret:
(0) %
0
1465
17-07-2018 05:03
#1
Son zamanlarda yaygınlaşan otomatik sürücü (driver) yükleme programları her bilgisayarda bulunması gereken olmazsa olmaz programlar arasında yerini aldı. Bilgisayarda bulunan dahili ve harici aygıtların sürücülerini tarayıp en güncel sürümünü yüklemeye yarayan programlar bilgisayar performansını önemli derecede arttırmaktadır. İnternet de birçok ücretli ve ücretsiz otomatik sürücü yükleme programı bulunmaktadır. Bu programların birçoğunun çalışabilmesi için internet bağlantısı gerekmektedir. Bize düşen bu programlar arasında en doğru seçimi yapmaktır. Doğru seçimi yapmak kullanıcıları önemli bir zaman kaybından kurtarır.En Popüler Otomatik Sürücü Yükleme Programları:

Driver Booster: Gayet basit ve kullanışlı bir ara yüze sahip olan programın Driver Booster Free ve Driver Booster Pro sürümleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre iki sürümden birini tercih edebilirsiniz.

DriverEasy: Kullanıcı dostu olma özelliği ile ön plana çıkan program bilgisayarınızda bulunan eski sürücüleri veya hiç kurulmamış sürücüleri tarayarak otomatik bir şekilde günceller. Programın deneme sürümünde hız sınırlaması bulunmaktadır. Ücretli sürüme geçtiğiniz takdirde bu sınırlama ortadan kalkacaktır

Device Doctor: Kullanımı gayet kolay olan program ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan bütün sürücüleri çok hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey programı indirip kurduktan sonra çalıştırıp ''Begin Scan'' butonuna basarak sürücü taramasını başlatmaktır.

DriverPack Solution Lite: Türkçe dil desteğinin yanı sıra sürücü havuzunun çok geniş olması onu bir adım öne çıkarmaktadır. Birçok bilgisayar kullanıcısının ilk tercihi olan program çok hızlı bir şekilde bütün sürücüleri otomatik olarak yüklemektedir.

Eğer sağlıklı bir biçimde bilgisayarınıza güncel sürücüleri yüklemek istiyorsanız bütün programları orijinal sitesinden yüklemenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda adını paylaştığım programların nasıl kullanıldığı hakkında internette eğitim videoları bulunmaktadır. Kısa bir araştırma yaparak eğitici videolara ulaşmanız mümkündür.
---------------------
Ya Al Bayrakla Şereflice Yaşarız,
Ya Kara Toprağa Düşer Şereflice Yatarız !

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler