THT DUYURU

chat
Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Shuttle'dan sıvı soğutmalı kompakt PC

*reventon* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2008
Yaş:
32
Mesajlar:
1.536
Konular:
772
Teşekkür (Etti):
15
Teşekkür (Aldı):
323
Ticaret:
(0) %
0
443
23-02-2009 20:56
#1
Shuttle, sistem canavarı oyunları rahatça çalıştrabilen sıvı soğutmalı yeni mini PC'sini duyurdu.

Shuttle SDXi Carbon Extreme: Küçük boyuyla büyük işler başarıyor...

Oyunların gerçek dünyaya daha da yaklaşmasıyla birlikte, bilgisayarlardan beklentiler artmaya başladı. Özellikle yüksek donanım ihtiyaçları bulunan ve sistem canavarı olarak tabir edilen oyunları akıcı bir şekilde oynayabilmek için kullanıcıların elini cebine atması gerekiyor.

Kompakt PC'leriyle tanınan Shuttle da oyunseverlere özel olarak geliştirdiği bir sistemi geçtiğiniz günlerde kamuoyuna duyurdu. Sistem canavarı oyunları çalıştırmak isteyen ancak normal bilgisayar kasasına göre daha ufak çaplı bir bilgisayara sahip olmak isteyen kullanıcılara özel olarak geliştirilen Shuttle'ın yeni kompakt PC'si, etkin bir sıvı soğutma sistemini de içeriyor.

SDXi Carbon Extreme ismini taşıyan yeni Shuttle PC'nin donanımsal özellikleri ise şöyle: Intel Core2 Extreme QX9770 işlemci, çift-slot Nvidia GeForce GTX280 ekran kartı ve 16GB DDR2 hafıza. Bu yüksek sistem özellikleri nedeniyle olası aşırı ısınma probleminden sıvı soğutma sistemiyle kurtulan yeni Shuttle PC'nin fiyatı ise 2.599 Dolar (yurtdışı) seviyelerinde.
---------------------Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler