THT DUYURU

chat
Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Bang & Olufsen Beosund 5

Black-Box - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Emektar
Üyelik tarihi:
07/2008
Nereden:
İstanbul.
Mesajlar:
5.197
Konular:
2649
Teşekkür (Etti):
252
Teşekkür (Aldı):
1974
Ticaret:
(0) %
0
508
27-02-2009 18:58
#1
Bu haberimiz müzik dinleyenleri sevindireceğe benziyor. Ürünlerinde her zaman stili ön planda tutan Bang & Olufsen'in yeni müzik çaları Beosound 5 göz kamaştırıyor.

Beosound 5, bir müzik çalar olmasına rağmen bünyesindeki yeniliklerle tam bir interaktif eğlence merkezine dönüşüyor. Yeni tasarımı, içeriği ve performansı ile bir Bang & Olufsen ürünü olduğunu gösteren Beosound 5 bunu özellikle yeni playlist teknolojisiyle gösteriyor.

MOTS (more of the same) yani "aynısından biraz daha" ismiyle lanse ettikleri bu teknolojide çaldığınız parçadan bilgi toplanarak benzer tarzda şarkılar içeren bir playlist oluşturuluyor. Böylece koleksiyonunuzdaki son eksiklerinizi de tamamlayabiliyorsunuz ya da hiç bilmediğiniz ama çok seveceğiniz yeni parçalarla tanışıyorsunuz. MOTS, Bang & Olufsen'e boşuna ödül kazandırmış olmasa gerek.Cihaz, radyodan, CD'den veya DVD'den çalan şarkıları da kendi kara kutusunda hafızasında tutuyor. Bu da hem çalan şarkı neydi karmaşasına bir son veriyor hem de hafızadan tekrar çalmanıza izin veriyor. 500 GB'lık hafızasında yaklaşık 280.000 şarkı bulundurabilirsiniz.

Beosound 5 kök sistemiyle çalışıyor. Yani parçayı bir kök olarak görüyor ve parçanın tonlarından, ritimlerinden ve diğer akustik enstrümanlarından bilgi topluyor ve koleksiyonunuzda bir geziye çıkıyor.Beosound 5 hem şık hem yenilikçi bir ürün. Hangi şarkıyı çalsam cümlesini sık sık tekrarlıyor musunuz? Ya da arkadaşlarınız geldiğinde seçtiğiniz favori parçadan sonra oluşacak bir playlist ile güzel zamanlar geçirmek mi? Beosound 5 her isteğinize cevap veriyor. Mart 2009'dan itibaren ulaşabileceğiniz bu ürün için Bang & Olufsen sitesinde çok güzel bir demo'ya da yer vermiş. Aşağıdaki linkten bu demo'ya ulaşabilirsiniz:

Demo'ya ulaşmak için tıklayın.

Daha fazla bilgi için: BeoSound 5, a master class in digital music - Bang & Olufsen

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler