THT DUYURU

chat
Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

MSI Eclipse SLI

*reventon* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2008
Yaş:
32
Mesajlar:
1.536
Konular:
772
Teşekkür (Etti):
15
Teşekkür (Aldı):
323
Ticaret:
(0) %
0
471
05-03-2009 21:43
#1
Yüksek performans arayanların ilgisini çekebilecek olan Eclipse SLI, zengin kutu içeriğiyle yeni teknolojinin güzel bir örneği.


Üzerindeki LCD ekran sayesinde sistemdeki sorunlar kolayca görüntülenebiliyor.

MSI'ın Eclipse anakartı, zengin bir kutu içeriğiyle birlikte satılıyor. Ürünün içerisinden çıkan Creative'in SB X-Fi Xtreme H/W ses kartı, tüketicileri anakarta entegre ses çözümlerinden kurtararak daha kaliteli bir performans almalarını sağlıyor. Bu yüzden anakartın üzerinde ses çıkışlarına yer verilmemiş.

Arka tarafında bir adet firewire, iki adet e-SATA ve 6 adet USB çıkışı bulunan anakartın aynı zamanda BIOS reset tuşu da burada konumlandırılmış. Böylece hız aşırtma denemelerinde anakartın bulunduğu kasa açılmadan BIOS sıfırlanabiliyor. Anakartın üzerinde bulunan reset ve açma kapatma tuşları ile ve hız aşırtma anahtarı da bu kartın hız aşırtma meraklıları için düşünüldüğünün bir başka göstergesi. Anakartın üzerinde bulunan bir LCD ekran sayesinde sistemdeki sorunlar kolayca görüntülenebiliyor.

24 GB'a kadar DDR3 RAM desteği veren anakart bu özelliğiyle de öne çıkıyor. Üç adet PCI-E 16 yuvası sayesinde birden fazla ekran kartına destek veren anakartla yaptığımız testlerde, özellikle hız aşırtma denemelerinde kuzey köprüsünün fazla ısındığını tespit ettik. Ürün, greenpower teknolojisi aktifken düşükte olsa enerji tasarrufu sağlıyor.

Sonuç : Yüksek performans arayanların ilgisini çekebilecek olan Eclipse SLI, zengin kutu içeriğiyle yeni teknolojinin güzel bir örneği.
---------------------Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler