THT DUYURU

chat
Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

AOC’den, Üç Boyutlu Büyük Ekran: e2352Phz

MühüR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hevesli Üye
Üyelik tarihi:
08/2009
Mesajlar:
2.769
Konular:
1671
Teşekkür (Etti):
156
Teşekkür (Aldı):
138
Ticaret:
(0) %
0
429
27-05-2011 16:50
#1
Ekran uzmanı AOC, yeni 3D monitörü e2352Phz ile aksiyonu yakınlaştırıp kişiselleştiriyor. En yeni LED arka aydınlatma teknolojisine sahip bu 58,5 cm/23” model, canlı 3D görüntü oluşturma sayesinde kullanıcıların kendilerini olanların tam ortasında hissetmesini sağlıyor. Zamanı aşan bir tasarıma sahip bu geniş ekranlı model, 2D modunda çalıştırıldığında ofis ve ev-ofis için aynı derecede donanımlı. Hızlı tepki süresi ve 1920 x 1080 piksellik (Full HD) çözünürlüğü sayesinde, filmler ve oyunlar için de ideal. Çok yüksek kontrast ve parlaklık değerleri (300 cd/m²), tüm modlarda mükemmel bir görüntü kalitesi sağlıyor.
Mükemmel eğlence kaynağı
3D videolar ve oyunlardaki aksiyon, 3D ayarının açılmasıyla kullanıcıya sunuluyor. Kullanıcılar, polarize gözlükler sayesinde mekansal derinliğin heyecanını yaşıyor. e2352Phz, beş milisaniyelik hızlı tepki süresi sayesinde en hızlı aksiyon sahnelerini bile sorunsuz bir biçimde görüntülüyor. Yüksek çözünürlüklü içerik, Full HD monitör tarafından HDCP uyumlu bir HDMI girişi ile alınıyor.
Ofis için uygun
e2352Phz modeli, 2D modunda da mükemmel bir performans sağlıyor, bu nedenle sadece eğlence için değil, ev-ofis ve iş yerleri için de uygun. Geniş ekran alanı, karmaşık tablolar ve çift sayfalı metinler için gerekli alanı kolayca sağlıyor.
Çevreye odaklanma
AOC, kaynakların verimli kullanılmasına büyük önem vermektedir. Tüm monitörler hiç cıva kullanılmadan üretilmektedir ve ekonomik ürün ambalajı %100 geri dönüştürülebilir özelliktedir. Elektrik tasarrufu sağlayan LED arka aydınlatma teknolojisi sayesinde, mevcut çevresel standartlar yerine getirilmiştir.
e2352Phz modeli, 2011 Temmuz ayının ortasında piyasaya çıkacaktır, perakende satış fiyatı henüz belirlenmemiştir.
--------------------- İnsanlar yanlış yapabilirler , yalnız büyük insanlar yanlışlarını anlarlar.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler