THT DUYURU

chat
Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Farenize işlev katın !

bonesmash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2011
Nereden:
Sidney
Mesajlar:
1.106
Konular:
954
Teşekkür (Etti):
5
Teşekkür (Aldı):
85
Ticaret:
(0) %
0
453
12-08-2011 20:37
#1

Windows Explorer'ın "Favoriler" ve "Son kullanılanlar" menülerine alternatif olarak gelen Chameleon klasörü, sizi birkaç ekstra hareketten kurtaracak.

Favorilerinizi ve son kullanılanlar listenizi basit bir ağaç bazlı açılır sisteme yerleştirerek hepsine yalnızca bir "tık" ile ulaşabilmenizi sağlıyor Chameleon. Mouse'un orta tuşunu kısayol yaparak çalışan bu sistemde, kullanıcılar tek seferde favorilerinin ve son kullanılanlarının olduğu yeni bir liste ya da Windows Explorer sayfası açabilecek. Eğer explorer sayfası zaten açıksa, kullanıcılar kolayca bu sayfalara yönelebilecekler ya da konuşmalarını kolayca kayıt altına alabilecekler.

Windows Explorer'ın zaten favoriler ve son kullanılanlar menüsü olduğunu düşünmüş olabilirsiniz fakat Chameleon programı sizi explorer'da bulunan çifte tıklamalardan ve gereksiz birçok hamleden kurtarıyor. Tek olumsuz tarafı ise dosyaları manuel olarak eklemek zorunda olmanız.

Sonuç olarak sadece Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan Chameleon programı, kullanıcılara az da olsa zaman kazandırarak daha rahat işlem yapma fırsatı sunuyor.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler