THT DUYURU

chat
Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Daha iyi bir oyun performansı için hangi aksesuar?

Shift-TR® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2012
Nereden:
Designer.psd
Mesajlar:
2.834
Konular:
494
Teşekkür (Etti):
1214
Teşekkür (Aldı):
1245
Ticaret:
(0) %
0
329
24-06-2013 14:19
#1
Profesyonel oyuncular başta olmak üzere, bilgisayar başında geçirdiği saatleri daha çok oyuna ayıran tüm oyunseverler tarafından en fazla rağbet gören ürünler arasında, elbette oyun aksesuarları geliyor. Yolu bir şekilde oyunlarla kesişmiş olan her oyuncu, bilgisayar veya konsolunu zenginleştirmek ve dolayısıyla yeteneklerini geliştirmek için kendini aksesuar dünyasında buluyor ve alışverişe, aksesuar denince akla ilk gelen ürünlerden olan klavye, fare ve kulaklık setlerinden başlıyor. Her ne kadar ek masraf yaratmaları ve yüksek olabilen fiyatları nedeniyle bazı kullanıcılar tarafından tercih edilmeseler bile, oyuncular için geliştirilmiş olan özel aksesuarlar, performansa olumlu yönde katkıda bulundukları gibi, aynı zamanda oyun tatminine ulaşmada da fayda sağlıyor.

Oyuncuların, aksesuar satın alırken hangi platforma bağlı oldukları aslında pek önem taşımıyor. Elbette satın alacakları aksesuarın, kendi cihazlarıyla uyumluluğuna dikkat etmeleri gerekiyor, ancak benim söylemek istediğim, oyun aksesuarlarının; masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve oyun konsolu sahiplerini buluşturabilen bir dünya olduğu. Elbette her platform kendine özgü aksesuarlara da sahip, fakat oyunculara sunulan ürünlerin hemen hepsi, farklı platformlarda kullanılabilecek türde ürünlerden oluşuyor.

Evet, bundan bir süre önce hazırladığımız Oyun Notebook'u Rehberi'nin son adımında da bahsettiğimiz gibi, iyi bir oyuncu olduğunuzu düşünüyorsanız daha iyi bir oyun deneyimi için zenginleştirilmiş bir aksesuar takımı size iyi gelecektir. Şimdi dilerseniz hem tasarımları, hem kullanımları hem de sağladığı faydalarıyla oyunlarınıza direkt olarak atmosfer, performans ve eğlence kazandırabilen oyun aksesuarları nelermiş, bir göz atalım. Emin olun, bu dünyada klavye, fare ve kulaklıktan çok daha fazlası var.
--------------------- --

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler