THT DUYURU

Bilgisayar Güvenliği Bilgisayar Güvenlik Sistemleri makaleleri, virüs korumasından, güvenlik duvarlarına kadar her şeyin nasıl çalıştığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

chat
Seçenekler

Bilgisayarınızda bulunması gereken güvenlik programları/musileno

musileno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Translator
Üyelik tarihi:
07/2007
Mesajlar:
5.836
Konular:
149
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
3577
Ticaret:
(0) %
05-11-2014 20:36
#1
Bilgisayarınızda bulunması gereken güvenlik programları/musileno
Turkhackteam.org/musileno

1-Zemana AntiloggerZemana Antilogger bilgisayarınızı keyloggerlara karşı güvenli kılar, sisteminizde aktif çalışan uygulamaları denetler ve şüpheli bulunanları otomatik olarak engeller.Kural oluşturma yöntemi ile ekran koruyucu , klavye koruyucu gibi özellikleri bulunmaktadır.Tavsiyemdir..

İndirmek İçin;

Zemana Antilogger , Tıklayınız

2-KeyScramblerKeyScrambler klavyenizdeki girilen bütün tuşları şifreler.Rastgele olarak şifrelenen klavyeniz , Eğer bilgisayarınızda bulunan zararlı bir yazılım , trojan veya casus yazılım , keylogger bulunuyorsa klavyenizden girilen hiçbirşey çalamaz.

İndirmek İçin ;

KeyScrambler , Tıklayınız

3-Trojan RemoverÖzelliklede en iyi özelliği pop-up reklamları engeller ve tarayıcınızda güvenli bir internet erişimi sunar.Truva atı ve türevi facebook virüslerini siler.Bilgisayarınızdan yaptığınız sosyal işlemlerinizi güvende tutar.

İndirmek İçin;

Trojan Remover, Tıklayınız

4- Norman Malware CleanerAçıkça zararlı yazılımları temizler, Sisteminizi yavaşlatan kendini kopyalayan türevi virüsleri temizler.Etkili bir programdır.Turkhackteam üyelerine tavsiyemdir.

İndirmek İçin;

Norman Malware Cleaner, Tıklayınız


Turkhackteam.org/musileno
kuzeey, 1578 Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler