Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Bilgisayar Güvenliği

Bilgisayar Güvenliği Bilgisayar Güvenlik Sistemleri makaleleri, virüs korumasından, güvenlik duvarlarına kadar her şeyin nasıl çalıştığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Görev Yöneticisi + Regedit (Kayıt Defteri) Açılmıyor Sorunun Çözümü // Black Turtle

Bilgisayar Güvenliği

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 10-01-2019 01:57   #1
  • Analiz Ekibi
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
01/2015
Nereden
Remote Admin
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 989
Teşekkür (Aldı): 1753


Görev Yöneticisi + Regedit (Kayıt Defteri) Açılmıyor Sorunun Çözümü // Black TurtleÖncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Bu konumda sizlere başlıkta'da belirttiğim gibi Görev Yöneticisi + Regedit (Kayıt Defterinin) kapalı olduğunda nasıl açabiliriz onun yöntemlerini göstericeğim.
\\\\\\ 1. Yöntem //////

Görev Yöneticinizi Açmak İçin

Başlat > Çalıştır > gpedit.msc yazıp tamam diyoruz. Buradan şu adımları takip ediyoruz;Kullanıcı Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Sistem > CTRL+ALT+DELETE Seçenekleri > Görev Yöneticisini Devre Kaldır seçeneğine çift tıklayarak " Devre Dışı " Seçeneğini işaretleyip Uygula, Tamam diyoruz.


Regedit (Kayıt Defteri) İçin


Başlat > Çalıştır tıklıyorsunuz açılan pencereye gpedit.msc yazıyorsunuz. Yerel Grup İlkesi düzenleyici açılacak açılan seçeneklerden Kullanıcı Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Sistem > Kayıt Defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle “seçeneği üzerine iki Kere tıklayıp” seçeneğini etkinleştirip yapılandırılmadı uygula ve tamam butonlarına tıklıyorsunuz.


\\\\\\ 2. Yöntem Önerdiğim Yöntem //////

Regue Killer Programı İle DüzeltmeRegue Killer programını açıyorsunuz. Açtıktan sonra "Scan" diyip bir tarama yapıyorsunuz (5-6) dk sürebilir. Tarama bittikten sonra "Menüler den" "Registry" sekmesine tıklıyoruz. Çıkan bütün yapılara sağ tıklayıp "Select All" diyip işaretliyoruz, ve ardından "Delete" butonuna basıyoruz İşlem bu kadar kolay. Bunu yaptıktan sonra Görev Yöneticisiniz ve Regedit (Kayıt Defteriniz) açılıcaktır.


İndirme Linki
Anlatım Tamamen Bana Aittir. Emeğe Saygı Açısından Bir Teşekkür Yeterlidir Herkese İyi Günler İyi Forumlar.___________________________________________

- Siyah Kaplumbağa -

- Reverse Engineering -
 Online  
 
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür

Matax06 Teşekkür etti.
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli

wau