THT DUYURU

Bilgisayar Güvenliği Bilgisayar Güvenlik Sistemleri makaleleri, virüs korumasından, güvenlik duvarlarına kadar her şeyin nasıl çalıştığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

chat
Seçenekler

Karsi Pc Pİng At Netİ Kes . Yenİ :!!

Te@M_LiDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2009
Nereden:
RiZe
Mesajlar:
501
Konular:
243
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
247
Ticaret:
(0) %
10-08-2009 11:54
#1
Thumbs up
Karsi Pc Pİng At Netİ Kes . Yenİ :!!
Sentinel Professional bir bilgisayar izleme ve güvenlik programıdır. Sentinel Professional, Dünya’da birkaç ülkede üretilen (Amerika, Kanada, Almanya) Bilgisayar izleme ve Gizli Takip Sistemlerine Türkiye’den çıkan ilk rakiptir. Türkiye’de benzeri olmayan bir programdır.

Üstelik, teknolojisi dünyadaki rakiplerinden üstün olan Sentinel Professional 2005 rakiplerine karşı 11 dil seçeneği ile iddialı.

Sentinel Professional bilgisayar sahibinin kendi isteği dışında kullanılmamasını sağlayan programdır. Bilgisayar sahibi kendi dışında bilgisayarı kullananların yaptıklarının tamamından haberdar olur.

Sentinel Professional, bilgisayardaki ekranın fotoğraflarını çeker. Sistem açılış ve kapanışlarını kayıt eder. Açılan kapanan, oluşturulan, yeniden adlandırılan, silinen dosya ve klasörleri kayıt eder. Açılan programlar ve programlara bağlı dll’leri kayıt eder. Girilen web sitelerini ve web sitelerinden gelen tüm dosyaları takip ve kayıt eder. Klavye’den basılan tüm işlemleri kayıt eder. Mesajlaşma programlarında yazılanları kayıt eder. Bu işlemlerin hepsini gizli bir alana depola***** herhangi birinin silmesini engeller.

Program, Gizlenme (Kendini ve Kayıt dosyalarını), kısayol açılış kombinasyonu, Şifre Koruma özellikleri sayesinde 3 aşamalı bir koruma sisteminde, kayıtlı bilgileri sadece bilgisayar sahibine sunar. Bu kayıtlar sonucunda programın bir tek amaç ve iş için kullanılmayacağı açıktır. Kullanıcının güvenliğini sağlar.
Sistem performansını ölçer. İnternet siteleri ve gelen dosyaları raporlar. Program performanslarını ölçer. Kullanıcı performansını ölçer ve daha birçok amaç için kullanılabilir.


http://www.horizonum.com/download/sentinel.exe

++++++ REPPPPPPP++++++
SquaR Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler