THT DUYURU

Bilgisayar Güvenliği Bilgisayar Güvenlik Sistemleri makaleleri, virüs korumasından, güvenlik duvarlarına kadar her şeyin nasıl çalıştığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

chat
Seçenekler

PC nizi Korumak İçin 1 Yöntem Daha !

Te@M_LiDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2009
Nereden:
RiZe
Mesajlar:
501
Konular:
243
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
247
Ticaret:
(0) %
12-08-2009 20:21
#1
PC nizi Korumak İçin 1 Yöntem Daha !
Direkman Anlatıma Geçiyorum..

Evt arkadashLar Şimdi Biz Forumlara Giriyoruz, oradan Birşeyler İndiriyoruz. İndirmek İstediğimiz Şeyin oyutu Büyükte oLur Küçükte oLur. Şimdi iLk önce İndiriceğimiz Kişinin Konusunu açtık. Sonra Download Linki varsa Hemen tıklamayın. En altlarda Yazılan Mesajları Sırasıyla oKuyun. Nede oLsa bazıları Hemen indiriyor ve Virüsler giriyor. Mesajlarda Dikkat İndirmeyin virüs var gibi benzer Cümleler varsa İndirmeyin Direkman Konuyu Kapatın ve Başka Bişey İndirin yada İndirmeyin

2. oLaraksa Bazı Lamerler Bizleri salak sanıyorlar. Şimdi Burasınıda Dikkatlice oKuyun. Şimdi Yukarıdaki Benzer Virüslü oLup oLmadığını Bilip Bilmediğimiz Bir Konuya Geldik ve Mesajlara Baktık. " oooo Çok iyi bir program bu" Gibi şeyler gördük. Hemen O Mesajı yazanların Üyelik tarihine ve Mesaj sayısına Bakınız. Eğer Konuyu açtığı Gün Üyeliğini Açmışsa veya Mesaj Sayısı Sadece O mesj da tekse O zmn O Kişilerin Yalan attığı ve Konuyu açan Kişiye Ait oLduğunu Gösterir.

3. Anlatımsa Bazı Adminler veya Moderotörler Yukarıdaki 1 ve 2 anlatıma Göre Adamların İP adresini incelesin yanii, Eğer 2. Anlatımdaki gibiyse Hemen Konuyu açan kişinin İP adresini ve Mesajdaki Kişilerin İP adresini Karşılaştırsın ve Sonunda O Yöneticilerde Anlıcaktır Bunun Bir Tuzak oLduğunu.. Sonra kendisinde bulunan veya İndirebilirde en iyi Anti-Virüs Programına taratsın O Programını veya Neyse İşte Eğer vrs varsa %55 vardır Ki Sonra Konuyu ister Kilitler İstersede Konuyu acan kişiyi banlar. Ancak O Linki Silmesi Çok Büyük Bir İş oLur. Diğer PC' leri Kurtarır.


Sadece Bnm yazımdır.. Ben Mod. oLduğum Günlerde hep Bunları yapmışımdır.

Selametle.
SquaR, mikimouse Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler