THT DUYURU

Bilgisayar Güvenliği Bilgisayar Güvenlik Sistemleri makaleleri, virüs korumasından, güvenlik duvarlarına kadar her şeyin nasıl çalıştığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

chat
Seçenekler

beyler işte pc giriş

Te@M_LiDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2009
Nereden:
RiZe
Mesajlar:
501
Konular:
243
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
247
Ticaret:
(0) %
16-08-2009 01:04
#1
Lightbulb
beyler işte pc giriş
Bilgisayara daLma doğru yaparsan %100 işe yarıyo..!! =)
İLk Baş Arkadaslar msnden karsı tarafın ıp adresını ele gecırıyoruz.karsı tarafa bı dosya yolluyoruz ve kbl ederse o sırada bızde Başlat>çalıstır>cmd yazıyoruz daha sonra karsımıza gelen ekrana netstat -n yazıyoruz ve entera basıyoruz..!daha sonra karsımıza gelen ıp lerden yanında ENTABLISHED yazan ve ıkı rakamla baslayanı alıyoruz. bu kurbanın ıp'si.Diğer Bir Yöntem:

https://tik.lat/D3ywv

Programı indiriyoruz ve calıstırıyoruz sonra program ekranında yukardaki ******* tusuna tıklıyoruz ve o sırada kurban ile konuşuyoruz dosya gondermeye gerek yok konuşmanız yeter ve daha sonra bulunan ıplerden yanında msnmsgr.exe yazan ıp'e sağ tıklıyoruz ve copy connectıon>IP e tıklıyoruz ve ıpını ele gecırmıs oluyoruz.. Şimdi Saadete GeLelim..Başlat>Donatılar>İletişim>uzak masaüstü bağlantısı na tıklıyoruz ve kopyaladığımız ıp adresını yapıstırıyoruz ve bağlan dıyıp kurbanın masaustune ulasıyoruz...!!!!


Benden bu kadar..Hadı koLay GeLsin..!!!


+++repleri unutmayın
SquaR Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler