THT DUYURU

Bilgisayar Güvenliği Bilgisayar Güvenlik Sistemleri makaleleri, virüs korumasından, güvenlik duvarlarına kadar her şeyin nasıl çalıştığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

chat
Seçenekler

TweakNow PowerPack // BİLGİSAYARINIZI HIZLANDIRIN

WantedTheBoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2009
Nereden:
*
Yaş:
25
Mesajlar:
7.301
Konular:
4134
Teşekkür (Etti):
194
Teşekkür (Aldı):
1993
Ticaret:
(0) %
30-05-2010 15:30
#1
Thumbs up
TweakNow PowerPack // BİLGİSAYARINIZI HIZLANDIRINTweakNow PowerPack programı ile işletim sisteminizi ve internet tarayıcınızı hızlandırmak artık mümkün. Paket program şeklinde dizayn edilmiş bir sistem hızlandırıcı ve geliştiricisi olan bu yazılım ile sisteminiz yönetimini daha hızlı, daha kolay ve daha işlevsel hale getirebilirsiniz.
RAM Idle programı belleğinizin Windows işletim sistemi içerisindeki kullanımını düzenlemek ve yönetmek görevini yerine getirir ve bu sayede RAM kullanımınız çok daha düzgün bir şekilde gerçekleştirilir. Bellek yönetimini üstlenen bu program ile program performanslarınızda hissedilir bir artışa tanık olabilirsiniz. AutoShutdown programı ise kaynak kullanımı ve yönetimi konusunda size yardımcı olabileceği gibi bilgisayarınız kapatılırkenki işlemleri sıraya koyarak veri kaybına ve veri bozulmalarını engeller. Ayrıca sisteminizi daha da güvenli kullanmanıza yarar. CD AutoRun ise Windows'un klasik CD, DVD başlatmalarına alternatif olarak kullanılabilecek işlevsel bir otomatik başlatma programıdır. Ek özellikler olarak programları başlatmak ve müzik dinlemeye başlamak için de kullanabilirsiniz. Virtual Desktop programı ile dört farklı masaüstü düzenlemesini eş zamanlı olarak yapabilirsiniz ve bu sayede bilgisayarınızın görünümünü değiştirebileceğiniz gibi işlerinizi de daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Bu paket yazılım sayesinde bilgisayarınızın donanımı hakkında daha fazla bilgiye ve bu donanımı daha işlevsel kullanma şansına sahip olacaksınız. Anakart, işlemci, ekran kartı, bellek, ağ bağlantıları ve sabit diskiniz artık daha çok fonksiyonlu olarak çalışacaktır.


DOWNLOAD
---------------------

Selametle, topraktan dirildiğimiz zamana kadar.


05.05.2011

[YOUTUBE]0Uwz7uN_uBQ[/YOUTUBE]
ForeverHacker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2010
Mesajlar:
13
Konular:
2
Teşekkür (Etti):
19
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
05-06-2010 17:47
#2
simdi yukluyorum ins yapabilirim
syncMstr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
05/2010
Nereden:
iSt
Mesajlar:
283
Konular:
136
Teşekkür (Etti):
70
Teşekkür (Aldı):
209
Ticaret:
(0) %
05-06-2010 20:33
#3
esetnod32 keylogerr ...!!!

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler