THT DUYURU

Bilgisayar Güvenliği Bilgisayar Güvenlik Sistemleri makaleleri, virüs korumasından, güvenlik duvarlarına kadar her şeyin nasıl çalıştığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Seçenekler

Pc De keyloger olup olmadığını öğren

Loconic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
04/2013
Nereden:
BURSA
Mesajlar:
23
Konular:
15
Teşekkür (Etti):
2
Teşekkür (Aldı):
18
Ticaret:
(0) %
0
588
15-04-2013 07:04
#1
Degerli T.H.T Üyeleri Bu Çok Basit Bişi Ama Bilmeyen Arkadaşlarımıza Söylüyorum Bilgisiyarınızda Eğer Keylogger Olduğunu Öğrenmek İstiyorsanız Ctrl+alt +Delete Yapıp Görev Yöneticisini Açarsınız Ordan İşlemler Seçeneğine Tıklayıp Yansıma Adı Kategorisinde Yer Alan Services.exe Tıklayıp Eğerki Karşısında Bilgisayarınızın İsmi yazarsa Bilinizki Pcnizde Keylogger Vardır.

Not:Birde Bilgisayarınızın Kendi Çalıştırdığı Services.exe Vardır Karşısında SYSTEM Yazar Onu Ellemeyin. Kesinlikle Keylogger Değildir.

2.Kurtulma Yöntemi Bilgisiyarınız. Combofix Taratın. Ve Bilgisiyarınızın Reset Atmasını Bekleyin Size Log Oluşturacaktır. Yani Silinen Yada Düzeltilen İşlemlerin Dosya Konumu Vs. Yazacaktır Ki Bu Program Boyutu Çok Ufak Bilgisiyarınızı Rahatlatıyor. 3.Kurtulma Yöntemi Malwarebytes' Anti-Malware Programı İle Taratın. Ve Gerekli İşlemleri Yapsın.
BEYA Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler