THT DUYURU

Bilgisayar Güvenliği Bilgisayar Güvenlik Sistemleri makaleleri, virüs korumasından, güvenlik duvarlarına kadar her şeyin nasıl çalıştığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Seçenekler

Nasıl Hacker Olunur :)

F e d a i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Üye
Üyelik tarihi:
02/2013
Nereden:
Bilinmez
Mesajlar:
1.124
Konular:
282
Teşekkür (Etti):
195
Teşekkür (Aldı):
265
Ticaret:
(0) %
2
1339
09-05-2013 02:37
#1
Nasıl Hacker Olunur, Olabilirim

Selamun Aleykum Arkadaşlar.

*Hacker Nasıl Olunur?
*Avınızı Nasıl Tavlarsınız?
*Kendinize Nasıl İnandırırsınız?
*Hacker Olmak İçin Neler Gerek?
*Hackerlık İşine Nasıl Başlamalısınız?

1. Arkadaşlar Bir Hacker Asla Kendini Belli Etmemeyi Amaçlamalıdır.Çünkü Belli Ederse Ya da Şöyle Söyleyeyim Belli Kişilere Hava Atmak İçin Birşeyler Ögreniyorsa Zaten O Meselenin Hackerlıkla Pek Alakası Yoktur.O Yüzden Hacker Ola caksanız Bu Tarz Boş Alışkanlık ları Bırakırsanız Çok Güzel Olur.

Hemen Başlayalım.

*Bazı Kişilerin Dedigi Gibi Hacker Klavye Sesin den Tuşu An lar Şudur Budur Vb. Arka daş lar Böyle Alakasız Şeylere Asla Takılıp Kalmayın Kısa Bir Süre İçin de Hacker Olabilir siniz.Ama Tabi Biraz Bilgisayar Başı Bilginiz Olması Lazım.

*Bazı Program lar bil meniz Lazım.Bu Program ları Tabi Bulabileceginiz Bazı Yer ler Var.Program Bilmekle Olmuyor Tabi Bu İşler Youtube Vb. Sitelerde Hatta Googleda Aratınca Bile Çıkıyor Bu Program ların Eğitim Video ları.Herkezin Anlayabilecegi Derecede Kolaylıktadır.

*Pes Ederseniz Gerileme Olur İş Tam O larak Bitmez.Herkez En Azın dan 1 Kerede Olsa Bu İşte Video İzlerken Yarısın da Kapatmıştır Çıkmıştır Vb. Tembellikler Yapmıştır.Ama Bi Kere Gidince Kökün den Gitmiyor.Sonra Pişman Oluyorsunuz Tekrar Dönüyorsunuz Ve Bu İşi Yavaş Yavaş Ögreniyorsunuz.Bizde İnsanız Bizlerin de Belirli Sınır lar Tabiki Var.

*Bilgisayar İle İlgili Bilgilerimiz Olması Lazım.Yetenekden Çok Geçmişe İhtiyacımız Var Biraz Çabalamak Lazım Bu da Zamanla Oluyor Tabiki.Mesela Tanıdıgım Bi Arka daş Var 5-6 Yıldır Online Oyun Vb. Oyun lar Oynuyor Hala Bilgisayarla İlgili Oyun Kurulumun dan Başka Bildigi Birşey Yok.Şimdi Bana Yusuf Gelde Bana Webmasterlıgı Ögret Derseniz Ögretemem Biraz Zaman da Lazım Tecrübede Lazım Mesela Ben Web Master Olurken Bedava Forum lardan Başladım Küçük Rekabetler Ve Artık 1 Sene Sonra Webmasterlıgı Sanırım Yeteri Ka dar Biliyorum.Bu İşler Böyledir Biraz Emek Vermek Gerekir.

*Şimdi Arka daş lar Hemen Googlea Nasıl Site Çökeltirim Yazarsanız Çok Kazığa Gelir siniz.Adam Video Çekmiş Ping Nasıl Atılır.Ben İlk Başladıgımda Attım Attım Saatlerce Ugrastım Ama Sonuç Hüsran.!Çünkü Ping Atma Videosunu Çeken Adamda Benim Gibi Amatördü.Ve Direk Da larsanız Bu İşten Hiçbirşey Anlama dan Çıkar Ve Pes Eder siniz.O Yüzden Dikkatli Olun

*Bir Adamı İkna Edip Bilgisayarını Nasıl Çökeltir siniz.Veya Bir kişinin Çok Ugraşarak Şifresini Nasıl Kırarsınız.Sanırım En Uzun yazım Bu Ola cak!Bir Kişinin Şifresini Bulmakla Başlayalım.

İlk O larak Kişiyi Tanımanız Lazım ki Zaten Tanıyosunuzdur şifresini Çalmak Gibi Bir Amacınız Varsa Tabiki Tanırsınız.Herneyse Yeni Bir Not Defteri Açın.Sonra Bu Adamla İlgili Bildiginiz Bütün Döküman ları Oraya Koyun Ve Bu Adamı Tamamen Biyografi Şeklin de Anlatın Orta Uzunlukta Olsun.Ama Hep Önemli Şeylere Deyinin.Sonra İse Bura da Önemli Oldugunu Düşündügünüz Anahtar Kelimeler Bulun.

Bu Anahtar Kelimeler 50Den Az Olmasın Hatta 100den Az Olmasın O Sizin İddalılığınıza Kalmış Bir Olay.Sonra İse Aklınıza Gelen Sayısal Ve Sözel Tüm Mantıklı Şeyleri Bulun Ve Not Defterini Kaydedin Sonra Adamın Msn Adresini Vb. Deneyin Bulana Ka dar Eger Şansınız Varsa Bulabilir siniz.Şimdi İse İkna Nasıl Eder siniz Onu Anlatacagım.

Tanışın Bu Adam Biridir Kimin Nesidir Yakınlaşın Ama Fazla Dikkat Çekmeyin Veya Tahminsel O larak Yaklaşın Çekingen Olma dan Şöyle Bişey Yapabilir siniz.Bak Senin Resmini Buldum Facebooka Düşmüşsün Rezil Olmussun Adama Atın Adam Açsın Ve Bir An da Çevrimdışı Olsun.Veya da Adamla Tanışın Yakınlaşın Arka daş Seviyesine Gelin Sonra İse Bak Bu Bilmem Ne Bilmem Ne İndir Gör.Ve Adamın Pc Trojen Vb. Düşürün
---------------------
İki şey mühimdir; birincisi : Okyanus gibi bol haysiyet...
İkincisi : Elif gibi dimdik şahsiyet... " Hz Mevlâna
alpay3616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
05/2013
Mesajlar:
27
Konular:
1
Teşekkür (Etti):
2
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
29-05-2013 15:04
#2
tşk.ler paylaşım için
karacabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
03/2008
Mesajlar:
5
Konular:
0
Teşekkür (Etti):
2
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
12-06-2013 02:01
#3
Olum bu ne biçim bir paylaşım allah aşkına yhaa hacker 'ım diye geçiniyosunuz bu site en baştan hatalı bir site hacker olmak trojan keyl. Bilmekle site çökertmekle olmaz sesimi admine duyuruyorum bu nebiçim bir siteeeee

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler