THT DUYURU

Clash of Clans Mobil strateji oyunu

takipci
chat
Seçenekler

Clash of Clans Kişisel Ara Nedir ? Nasıl Kapatabilirim ?

BraveHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
Üyelik tarihi:
08/2018
Nereden:
Pide Center
Mesajlar:
1.312
Konular:
182
Teşekkür (Etti):
596
Teşekkür (Aldı):
177
Ticaret:
(0) %
6 Gün önce
#1
Clash of Clans Kişisel Ara Nedir ? Nasıl Kapatabilirim ?
Clash of Clans kişisel ara, çoğu oyuncuların büyük bir problemi. Çünkü kişisel arada çıkan oyuncular, belırlı bir zaman boyunca oyundan ayrı kalmak zorunda kalıyor. Peki kişisel ara nedir?Clash of Clans’ta gelişmek baya zor. Köyünüzdeki binalar, duvarlar, geliştirilmeyi bekleyen yeni seviyeler varken oyuncuları oldukça zor bir iş bekliyor. Tüm bunları bitirmek için de kaynak gerekiyor. Köydeki maden, toplayıcı ve sondalardan kaynak çıkarmak mümkün olsa da oradan çıkan kaynaklar gelişim için yeterli olmuyor. Bu nedenle ganimet için diğer köylere saldırmak gerekmekte.Hızlı gelişmek isteyen oyuncular, oyun içerisinde harcadıkları zamanı artırarak gelişimlerini erkene çekme şansına sahip olabiliyor. Ancak Supercell ekibi yaptığı açıklama ile bu durumu çeşitli alanlardan baktıklarında bazı sıkıntılar bulduklarını belirtti. Peki bu sıkıntılar neler?

Kişisel ara sisteminin oluşturulma amacı nedir?Sürekli saldırı yapıp ganimete sahip olmak isteyen oyuncular, ganimet açısından olduğu kadar kupa açısından da hızlı olabiliyor. Kupa açısından hızlı bir yükselişe girmek demek, kısa süre içerisinde çok sayıda savaş kazanarak yükselmek anlamına geliyor. Burada bir sorun yok. Ancak Supercell ekibi, kısa süre içerisinde çok sayıda savaşa katılanların oluşturduğu bu etkiden dolayı bazı güncellemelere gitti. Clash of Clans’ta kupa kazanmanın yolu sadece saldırmak değil. Oyun içerisinde savunma yaparak da kupa sayınızı yükseltebilirsiniz. İşte bu nedenle Supercell ekibi, bu hızlı kupa kaybının ardından kupalarını geri kazanmak amacıyla saldırmak zorunda kalan savunma oyuncularının daha olumlu bir alan yaratmayı düşünüyor. Amaç, saldıran ve savunan oyuncuların ortak çıkarlarını sağlamak.

Kişisel ara sistemi nasıl işliyor?Clash of Clans’da saatler boyunca oynama imkanınız bulunuyorsa ve bu imkanı kullanıyorsanız, muhtemelen oyunun kişisel ara uyarısıyla karşı karşıya geleceksiniz. Clash of Clans sistemi, eğer uzunca bir süre oyundan çıkış yapmayanları tespit ederek onları bir uyarı gönderiyor. Yani, kesin olmamakla birlikte, 4 saat boyunca aralıksız Clash of Clans oynarsanız sistem sizi bir süre boyunca oyundan uzaklaştırıyor ve bu süre boyunca oyuna tekrar girmenize izin vermiyor. Clash of Clans’ı mobil cihazlardan olduğu kadar emülatörden de oynayanların olduğunu düşününce, Clash of Clans için 4 saat az bir süre.

Kişisel ara sistemine takılmamak için ne yapmalıyım?Eğer hızlı ve aralıksız ganimet biriktirmeye devam etmek istiyorsanız, kişisel arayı her zaman göz önünde bulundurunuz. Peki bu durumu nasıl kapatabilirim ? Kişisel ara durumunu aşmak amacıyla oyuncuların bazı yöntemler uyguladıklarını söylemek mümkün. Bu durumun önüne geçmek için, yaptığınız bir saldırının ardından yeni askeri birimler hazır olana dek oyundan çıkmanızda işinize yara. Sürekli çevrim içi kalmak oyun sisteminin dikkatini çektiğinden ara ara oyundan çıkın ve böylece kişisel araya takılma olasılığınızı düşürecektir.
---------------------
Bedelse Dünya'ya bir Türk ! İşte o Türk , Mustafa Kemal Atatürk
𝚅𝚎𝚗𝚝𝚎𝚛𝚒𝚞𝚜 & 𝚁𝚞𝚖𝚎𝚡𝚞𝚜

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler