Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Alt 30-04-2015 21:48   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2012
Nereden
Realtek.exe
Yaş
26
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 2515
Teşekkür (Aldı): 3738


Kartvizit TasarımıCorel Draw’da kartvizit tasarımı yapmak için öncelikle boyutu belirleriz. Corel Draw’da kartvizit boyutları 88,9 mm x 50,8 mm’dir.

Kesim payları yazılarımızı eklerken dikkat etmemiz gereken önemli bir unsurdur.Kartvizit tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur yazı karakteri ve büyüklüğüdür. Net okunabilen bir yazı karakteri önemlidir. Genellikle 11-12 punto yeterli olmaktadır.

Ayrıca boyut çok büyük olursa kötü bir tasarım olacaktır. Küçük bir punto tercih edilirse bu seferde tasarımı kullanacak müşterimiz iletişim bilgilerimizi görmekte zorluk çekecektir. Unutmayınız kartvizit bir bütündür ve bizim ve firmamızın imajımızı yansıtmalıdır. Yazılarla işimiz bittiğinde tüm yazıların Convertlenmesi gerekir.

Kartvizitte kullandığımız bitmap grafiklerin eğriye dönüştürülmesi (bitmap to convert) ve bunu yaparken de çözünürlüğün 300 dpi olarak ayarlanması çok önemlidir.

Corel Draw kartvizit tasarımı nasıl yapılır,kartvizit yapımı | Corel Draw X6 Görsel Eğitim Seti,corel dersleri,corel videoları___________________________________________

Ben Müslümanım ve benim dinim mükemmel.Eğer bir hata yaptıysam beni yargıla, dinimi değil.YouTube Kanalıma Abone Olmak İçin Tıkla < - - - - -

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau