THT DUYURU

Counter Strike Counter Strike ile ilgili herşey bu bölümde ...

chat
Seçenekler

CS:GO Rank Atlama Rehberi

'Leroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ciri
Üyelik tarihi:
07/2016
Nereden:
Rivia
Yaş:
3
Mesajlar:
2.524
Konular:
381
Teşekkür (Etti):
61
Teşekkür (Aldı):
417
Ticaret:
(0) %
bir Hafta önce
#1
CS:GO Rank Atlama Rehberi
Ayarlarınızı Sabit Tutun!

Çoğu profesyonel oyuncu yıllardan beri kendi ayarlarında hiç oynama yapmıyorlar. Bunun sebebi oyun ayarlarına alışma süresi sizden zaman çalarak oyun performansınızı düşürüyor.

Kendi cfg’nizi hazırlayın en iyi ayar her zaman sizin en alıştığınız ve rahat ettiğiniz aylardır. Kendinize en uygun CS:GO ayarlarını belirleyip yıllarca o ayarlarla oynayın, daha iyi oynayacağınıza emin olabilirsiniz.Oyun İçi Huzura Dikkat Edin!

Oyunda kick , ban yemeyin ve kavga etmemeye çalışın , oyundan atılmanız veya başka bir oyuncunun atılıp ban yemesi sizin lehinize kötü olacaktır çünkü oyunu artık eksik oyuncu oynuyorsunuz ve bu size özellikle CT takımında büyük problem yaratır.Usta Oyuncuları İzleyin!

Profesyonel maçları ne kadar takip edip oyuncuların hareketlerine göz atarsanız o kadar iyi oynamaya başlarsınız. Bol bol ESL maçları izleyin ve oyuncuların yaptıklarını kendiniz de deneyin.

İyi Bir Sistem!

İyi bir bilgisiyar, eğer kötü bir bilgisiyarınız varsa size kasmalar ve droplar yaşatıcaktır ki bu da sizin rank atlamanızı düşürür.
Çünkü siz 50 - 70 fps arası alıyorsanız adamla kapışırken bir anda fps'iniz düşer ve drop yersiniz 3 - 4 saniyeliğine ve bu süre zarfında rakibiniz sizi rahatlıkla öldürür, bu yüzden bize iyi bir bilgisiyar gerekmektedir

Maç Öncesi Isınmak Çok Önemli!

Maç öncesi ısınmazsanız oyun içinde aiminiz çok kayacak ve başarısız olacaksınız. Oyun içindeki ısınma gerçekten çok kısa ve size yetmeyecektir. CS:GO atölyesinden antrenman haritaları indirip oynayarak veya ölüm maçı atarak ısınmanızı yapabilirsiniz. Ayrıca surf yapmak da sizlere katkı sağlayacaktır. Mouse hareketlerini çok yavaş ve dikkatli yaptığınız için rekabetçide çok daha başarılı olacaksınız.

Rekabetçi Maçlarında EDO Çok Önemli!

Ne kadar fazla EDO o kadar hızlı rütbe atlama. EDO rekabetçi maçlarında raund sonlarında en fazla kişi öldüren ya da bombayı çözen, bombayı kuran kişilere verilen yıldızdır. Yani raundun adamı anlamına gelmektedir. Ne kadar fazla EDO alırsanız rütbeniz o kadar hızlı bir şekilde artabilir.Takım Uyumu

Bu bir takım oyunu arkadaşlar. Kim ne derse desin ister dünyanın en iyi oyuncusu olun ister Scream gibi oynayın bu iş böyle. Tek başınıza bir yere kadar dayanabilirsiniz. Bu oyunda takımınızın uyumlu ve sürekli iletişim halinde olması gerek. Oyuna konuşma özelliği boşuna eklenmedi değil mi?

Kendinize bir Türk takım oluşturun ve sürekli onlarla girin bu sayede iletişim ve uyum en üst seviyeye çıkacaktır.Haritaları Avucunuzun İçi Gibi Bilin

Oyunda gireceğiniz haritayı ezberlemek size çok büyük fayda sağlayacaktır. Sonuçta bilmediğiniz bir haritada ne nereye gittiğinizin farkına varırsınız ne de info verebilirsiniz. Ayrıca haritayı ezberlerken atılan flash, smoke ve el bombalarını bolca öğrenin. Bunlar gerçekten o haritada takımınızın hakimiyeti ellerine alması için gereken şeyler.Oyunda Bulunan Bütün Rekabetçi Haritalarına Aşağıdaki "HARİTALAR" Yazısına Basarak Gidebilirsiniz.

HARİTALAR---------------------


16player16 Teşekkür etti.
ONUR ALP YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
01/2019
Mesajlar:
14
Konular:
0
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
8 Saat önce
#2
Cevap: CS:GO Rank Atlama Rehberi
Oyunun %90 lık kısmı hile olunca pek hilesiz rank atlayabileceğinizi sanmıyorum ben yıllarca oynamama rağmen 2013 yılından beri benim attığım reportlar bile hilecileri banlatamıyor overwatch sistemine bakan özürlüler ise kendileride hile kullandıkları için kimseyi banlamıyor artık herkes alışmış hileye csgo da ayrı bir gelir kapısı haline getirmiş zaten eğlencenize bakın elın 1 hileci yanınıza karşıya hilemi geldi allah için açtık diyin dalın

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler