THT DUYURU

chat
Counter Strike Counter Strike ile ilgili herşey bu bölümde ...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

CS:GO Hilecilerini Çileden Çıkaran YouTuber, Yeni Bir 'Hile' Yayınladı (Video)

'Suskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tuğgeneral
Üyelik tarihi:
01/2012
Nereden:
Germany
Yaş:
29
Mesajlar:
2.202
Konular:
447
Teşekkür (Etti):
328
Teşekkür (Aldı):
358
Ticaret:
(0) %
0
286
5 Gün önce
#1
Günümüzde büyük çaplı da olsa küçük çaplı da olsa her çok oyunculu oyun mutlaka kendilerine avantaj edinmek için üçüncü parti yazılım kullanan hilecilere ev sahipliği yapıyor. Hilecilerin aktif olarak yer aldığı oyunların en popülerlerinden biriyse maalesef Counter Strike: Global Offensive olarak bilinmeye devam ediyor.

CS:GO, uzun süredir hilecilere karşı mücadele gösterse de maalesef milyonlarca kişinin oynadığı bir oyunu kusursuz bir şekilde korumak mümkün olmuyor.


Hilecileri kendi tuzağına düşürme sanatı:


ScriptKid isimli YouTuber, geliştirdiği hile yazılımına ufak tefek 'anti-hileci' olarak adlandırabileceğimiz fonksiyonlar ekledi. Bu fonksiyonlar sayesinde yazılımı kullanan bir hileci, yazılımın sunduğu tüm imkanları görebilse de bu imkanlara erişemeden hile yazılımı tarafından engellendi.

Videonun başında görebileceğiniz üzere bu önlemlerden birisi de yazılımı kullanan bir hileciyi, mümkün olan herhangi bir yüksek yerden aşağıya atmaktı. Ancak tek önlem bu değildi. Hileciler, zaman zaman molotofla kendilerini yakarak can veriyor, kapı açmaya çalıştıklarında korkutucu bir kapı tıklatma sesi duyuyor, dürbünle nişan aldıklarında ateş edemiyor, belli alanlardan geçince tüm kontrolü kaybediyor ve daha fazla şekilde ceza çekiyorlardı.
Hilecileri cezalandırmak isteyen ScriptKid, kendi yazılımını daha fazla hile kullanmak isteyen oyunculara ulaştırmak için Google'da kendisine 2.000 doların üstünde bir fiyata patlayan reklam kampanyası bile başlattı. Bu sayede Google'da 'CS:GO için ücretsiz hile' yazan bir kişi, en üstte doğrudan ScriptKid'in hilesini görecekti


"*"
---------------------
" Tek Rakibim zamansız deliren kendim "

FB Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler