Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Sunucu Yönetimi ve Güvenliği
> Databases

Databases Access Oracle MSSQL MySQL Sybase DB2 Databases

veritabanında şifrelenmiş bilgiler

Databases

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 04-01-2019 21:03   #1
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
12/2015
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 9
Teşekkür (Aldı): 4


veritabanında şifrelenmiş bilgilerCrackStation şifre karmalarını kırmak için büyük önceden hesaplanmış arama tablolarını kullanır. Bu tablolar, bir parola karma ile o karma parola arasındaki doğru parola arasındaki eşlemeyi saklar. Karma değerleri, belirli bir karma için veritabanında hızlıca arama yapılabilmesi için endekslenir. Karma veritabanında mevcutsa, şifre bir saniyenin kısa bir sürede kurtarılabilir. Bu sadece "tuzsuz" karmalar için işe yarar. Önceden hesaplanmış arama tablolarına açık olmayan şifre karma sistemleri hakkında bilgi için, karma güvenlik sayfamızı ziyaret edin .

Crackstation'ın arama tabloları, Wikipedia veritabanlarından her sözcük çıkarılarak ve bulabildiğimiz her şifre listesine eklenerek oluşturulmuştur. Ayrıca onları daha etkili kılmak için akıllı kelime yönetimi (kaba kuvvet melez) kelimelerini listemize uyguladık. MD5 ve SHA1 karmaları için, 190 GB'lık, 15 milyar giriş kayıt masasına sahibiz ve diğer karmalar için 19 GB'lık 1.5 milyar giriş giriş masasına sahibiz.

CrackStation'ın sözlüklerini buradan indirebilirsiniz ve arama tablosu uygulaması (PHP ve C) burada mevcuttur .

https://crackstation.net/___________________________________________

DdossMASTER

 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

paykasa
web tasarım

wau