Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Information Technology’s
> Deep Web

Deep Web Deep Web Hakkında Öğrenebilirsiniz
Deep Web Seviyeleri (Ayrıntılı Anlatım)

Deep Web

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler
Alt 03-10-2014 11:33   #1
 • Yarbay
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2013
Nereden
Dünydn .s
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 851
Teşekkür (Aldı): 2433


Deep Web Seviyeleri (Ayrıntılı Anlatım)

Deep Web kavramını daha iyi anlayabilmek için internetin yapısına bakmak gerekir. İnternet çok seviyeli katmanlardan oluşmaktadır. Her bir katmanda içerik ve güvenlik ve erişilebilirlik farklılık gösterir. Matrix filmini gözünüzde canlandırmak yararlı olacaktır.

Seviye 0 (Common Web) : Günlük kullandığımız interneti oluşturan katmandır.
Komega / THT
Seviye 1 (Surface Web) : Yüzey İnternet. Ulaşmak için arama motorları üzerinden basit bazı sorgular yapmanız gereken internet. Güvenlik kameraları sunucuları, Access veritabanları buna örnek gösterilebilir. Temp mail hizmetleri, dns sorgulama hizmetleri türü hizmetlerin verildiği sitelerde bu seviyede hizmet verir.

Seviye 2 (Bergie Web) : Yalnız İnternet. Bu seviyede arama motorlarının arama sonuçlarını kitlediği siteler, FTP serverlar, indexlenmeyen adult filmler bulunmaktadır. Ulaşmak için arama motorlarında detaylı sorgular yapmanız gerekebilir. Bu seviyeye giren pek çok site arama sonuçlarında en son sayfalara atılır. Bu seviye normal yollarla ulaşabileceğiniz son seviyedir

---- Bundan sonraki katmanlara ulaşım için proxy kullanımını gerektirir. ----
Komega / THT
Seviye 3 (Deep Web) : Başlangıç Deep Web Seviyesi. İkiye ayrılır.

1. Proxy Seviyesi : .onion sitelerin bulunmadığı fakat illegal olan her tür sitenin bulunduğu seviyedir. Arama motorları tarafından çoğu kez indekslenmezler. Pekçoğu sunucu kullanır. İçlerinde PHP kodlama sitelerde bulunur. Bu seviyede bulunanlara örnek vermek gerekirse: İllegal araştırma sonuçları, hafif düzeyde illegal adult filmler, hacker grupları, virüsler, script kiddieler, ünlülerin skandalları, VIP dedikodular, bilgisayar güvenliği ile alakalı konular, suikast videoları vb. Bu içerikler genelde illegal forum tarzı sitelerde barınır.

---- Bundan sonraki katmanlara ulaşım için tor kullanımını gerektirir.----

2. TOR Seviyesi : .onion sitelerin işin içine girdiği seviyedir. Sitelerin geneli kişisel sunuculardadır. Bu seviyede bulunanlara örnek vermek gerekirse: ELIZA dataları, hacklenen sunucuların bilgileri, data tüccarları, gizli devlet belgeleri, wikileaks belgeleri, devlet sırrı satan casuslar, terör örgütleri, bomba ve silah eğitimleri, federal bilgiler, istihbarat sırları, illegal bilimsel araştırmalar, bilim adamları, shell network, assembly programcıları, gerçek hackerlar, microsoft gizli ağ bilgileri, güvenlik ve data analistleri vb. Bu içerikler genelde html kodlama sitelerde ve kişisel sunucularda barınır. Sunucu sahipleri, sunucularını korumak için her şeyi yapabilirler.​

Seviye 4 (Charter Web) : Ayrıcalıklı Deep Web Seviyesi. Bu seviyeye ulaşmanız kolay değildir fakat ulaşabilirseniz size getirisi de ufak şeyler olmayacaktır. İkiye ayrılır.

1. TOR Seviyesi : Sadece Tor browser kullanılarak ek bir şey yapılmadan ulaşılabilen seviyedir. Bu seviyede; gizli şirket ve piyasa bilgileri, önceden belirlenmiş milyonluk bahis sonuçları, bilyon dolarlık satışlar, dünyaca ünlü silah kaçakçıları, tank – füze- savunma sistemi satışları, yasaklanmış filmler – videolar – kitaplar – müzikler, üst düzey görevlerde bulunan devlet casusları, önemli ses kayıtları, paralı askerler, paralı ordular, paralı özel timler, kara kutular, aşırı illegal ve yasaklanmış adult içerikler, devlet görevlilerinin seks kasetleri, detaylı gizli wiki ansiklopedileri, insan ticareti, uyuşturucu ticareti, yasaklanan kimyasalların ve ilaçların ticareti, kan bankalarından kaçırılan kanların ticareti, çocuk *****ları, yamyamların – vampirlerin öldürmek için insan arayışları, illegal deneyler için insan denek aranması, sniperlar, mafyalar, pedofoliler gibi şeyler bulunmaktadır. Bu seviyenin geneli .onion sitelerden oluşur. Tehlikeli seviyelerdendir.​

---- Bundan sonrası için kapalı erişim gerekir. ----

2. Özel Erişim Seviyesi : Kesinlikle kontrol edilemeyen seviyedir. Şu ana kadar ulaşılabilmiş en tehlikeli seviyedir. Ulaşmanız için tor browserlar yetersiz kalır. “Closed Shell System” adı verilen özel bir ulaşma yöntemi vardır. Bu seviyede bulunan şeylere örnek vermek istersek: Yapay zekalı ölüm makineleri, yapay zeka işlemcileri, GGGEQP işlemcileri, Tesla’nın planları, kristalize güç kontrolörleri, hava durumunu değiştirebilen cihazlar, gizli HAARP projeleri, Atlantis’in yeri ve hakkındaki gizli araştırmalar hatta Atlantis’in bulunduğu yerin detaylı konumları, özel üretim motorların planları, Tanrı’nın olduğunu kabul etmeyenler ve ispatları, masonlar, illuminati, gizli algoritmalar ve hesaplamalar, global terör ağı, global cinayet ağı, global uyuşturucu ağı, global insan ticareti ağı, süper bilgisayarlar ve yapay zekalar vb vb. Bu kategorinin genelini bilimadamları oluşturur. Sitelerin tamamı kişisel sunucular yada özel üretim gizli sunucular üzerindedir. Bu seviyede uygulanıldığında dünyayı değiştirecek ispatlanmış deneyler bulunur. Ulaşmak için normal bilgisayarlar ve internet ağları yetersiz kalabilir.​

Şu ana kadar anlatılan seviyeler Deep Web’in %80’lik kısmını oluşturmaktadır. Geriye kalan %20 nedir peki?

---- Buradan sonrası için Kuantum teknolojisi ile çalışan cihazlar ve internet gerekir. ----

Seviye 5 (Marianas Web) : Bu seviye hakkında fazla bilgimiz yoktur. Çünkü daha ulaşılamamıştır. Bu seviyeye ulaşmak için şu an kullandığımız teknoloji yetersizdir. Kuantum teknolojisi ile çalışan bilgisayarlara ve internete ihtiyacımız vardır. Bilinen en tehlikeli seviyelerdendir. Adını dünyanın en derin çukuru olan Mariana Çukuru‘ndan alır. Seviyenin sınırları belirsizdir fakat sonu vardır. İçerisinde bulunacak sitelerin dünyayı değiştirebileceği bilinmektedir. Bu seviye için “Eğer olurda birgün ulaşılırsa o gün internetteki savaş bitecektir” denilmiştir. Yüksek teknolojiye sahip AR-GE laboratuvarlarında bulunan pek çok bilim adamının bu seviyeye ulaştığı ve bilgi paylaşımı yaptığı söylenir. Burada bulunan bilgilerin tüm canlı yaşamını değiştirebilecek ve dünyaya hakimiyet kurulabilecek güçte olduğu bazı bilim çevrelerince belirtilmiştir. Bazı devletlerin ve hacker gruplarının da bu sistemlere eriştiği söylenir fakat bu konuda bilgi yoktur. Bazı bilim çevrelerinden sızan haberlere göre buradaki bilgilerle tüm dünyadaki nükleer füzeler çalıştırılabilir. İstihbarat örgütlerinin buradaki hackerlara nükleer sistemleri yok etmesi için iş teklif ettikleri iddia edilmektedir.

Seviye 6 : Bilinen en tehlikeli seviyedir. Hakkında hiçbir bilgi yoktur. Sınırları belirsiz ve sonu belli değildir. En gelişmiş teknolojiyle bile erişelememiştir.

Seviye 7 (The Fog/Virus Soup) : 7. seviye savaş bölgesi olarak tabir edilir. Eğer bir gün ulaşılabilinirse herkes kendi için savaşacaktır. Amaç seviye 8’e başka insanların çıkmasını önlemektir.

Seviye 8 (The Primarch System) : 8. Seviye direkt erişime açık değildir. Ne bir hükümet veya organizasyonun ne de kimsenin tam olarak bilmediği bir Primarch Sistemi tarafından kontrol edilir. Bu sistem ilk olarak 2000’li yıllarda tesadüfen keşfedildi. Sistem tepkisiz ve tüm internete değiştirilemeyen rastgele komutlar göndermektedir. Seviye 8 günümüz bilgisayarların baş edemeyeceği devasa bir işlem gücü olan “level 17 quantum t.r.001 level function lock” kullanır. En son olarak seviye 8 “İnternetin En Son Patronu” olarak geçer.

tags: deep web seviyleri , deep web'e nasıl girilir , deep web tht
-- Komega --___________________________________________


- The End.

- Emekli Uzman Moderatör.Konu Komega tarafından (06-04-2015 22:58 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Teşekkür

LazZzy, hakankurt09, By Network, Matrix24, 'AnKeBuT, NEW STYLE, yaykan, Slayer~Man, hackbysedo, stokw, QueenE, aykutdursun16, kemosen, Like A G6, TheSecretHackUS, ByMeRt Software, crazyy59, kodurgu, RushWanted, Hexphase, CaptainSalvador, ateslidede, kenzai, nighthawkk, SonHanedann, BuqRa038, ysn009, gulyaban, eagle123, Ƴαĸαмoz1Յ1Գ, Romanof, bwrkfkfkv, ByBlueHacker ASDD, ByYILDIRIM, MegaDev, root MeTeHaN, LandEagle, Reyz, 3Justice, kskhack, col543, Marwins, hacking12, SonNefeS-KaraBaba, KaraDonas, fajuk, alone-dark, adsiz72, kinglow, asatis, 'Süvari, broos, alpoha19, Majora, Chasseur, ibrahim1893, berkekolik1, muhammet484, audi06_19, DraGneLL, egeklan, AyberkTG, Memotaz, RitiConsen, gakgohacked, Erdinçrecep, buno02, watmepiley, seloboy2, hasanmert72, ersan17, HeavyDaniel, Zver, wATAN28, muratings, ‘WXR, CyberWaveHacker, Crewsing, 20SLX20, Hathaway, REFORMIX, nukeonline, HackOfReD, cenkerak41, alazS, azer07, iskencik, sezginpak, brosso7, pegas55, FroseBit, BlueDia, dedeminbastonu, chuckerout, Hancock58, Grovee, yuhbe44, PAss1On1ST, HACKERTHT, whoamii, DamoNN, textx, s3na, bossclown, Bozkurt Hacker, BrainHackZ, CahilReis, queenofblackness, ThePhantom, Hyd, JudgmentTime, rumaway, antebzencisi, burakcanerkoc, scarface22, HASAN FK, byonion, batukaramen, rexhalil, ilker0, TerminX, Nottu, G7EZ, hacker975677, TPresident, Holdoff, yasar5002, Finisher 8, hasan38temur, IOCKxDOWN11, kaffkef, faucheuse, zecskuu, Emir695, aloneleft, Fr3eD00M, BeyazOrdu, MRX356, fathcnblt, Amy Root, mandal3552, gonzales58, ceza374, B17D07, M3NT0R, Bozkurt Tigin, Uninstall59, RQr, Eleman95, meton ve 61 üye Teşekkür etti.
Alt 03-10-2014 17:51   #2
 • Yüzbaşı
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2013
Nereden
ankara
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 59
Teşekkür (Aldı): 109
cok guzel konu olmus eline saglik sonuna kadar okudum bu arada Seviye 5 (Marianas Web) 50-60 sene sonra bulunur gibime geliyor cunku ozaman her sey bilgisiyar internet olcak
 Offline  
 
Teşekkür

yaykan, batta6697 Teşekkür etti.
Alt 03-10-2014 18:11   #3
 • Binbaşı
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2014
Nereden
Unknown
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 476
Teşekkür (Aldı): 308
Peki Bu Deep webı Anonimler Kurmuş dıyorlar Bu zamanda Bıle Teknoloji Yetersizse 8.seviyyi Nasıl kurdular ?___________________________________________

Baykuştan Pervâmız Yok, Biz Şahinler Sürüsüyüz.

''Rütbe almak sadece sorumluluktur saygınlık kazanmak ise her zaman bulunmaz bir mükafattır.''

Biliriz, Bildiririz, Bilinmeyiz.

Since 2014 ☪
 Offline  
 
Teşekkür

broos, NamelessesMan, easyly Teşekkür etti.
Alt 03-10-2014 21:13   #4
 • Yarbay
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2013
Nereden
Dünydn .s
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 851
Teşekkür (Aldı): 2433
Alıntı:
Bynetworkk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki Bu Deep webı Anonimler Kurmuş dıyorlar Bu zamanda Bıle Teknoloji Yetersizse 8.seviyyi Nasıl kurdular ?
Deep Web Kurulmadı ,Keşfedildi

Alıntı:
karacanmanacan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
cok guzel konu olmus eline saglik sonuna kadar okudum bu arada Seviye 5 (Marianas Web) 50-60 sene sonra bulunur gibime geliyor cunku ozaman her sey bilgisiyar internet olcak
Teşekkür Ederim.Evet sanırım öyle olacak.___________________________________________


- The End.

- Emekli Uzman Moderatör.Konu Komega tarafından (03-10-2014 21:16 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Teşekkür

nighthawkk Teşekkür etti.
Alt 03-10-2014 21:17   #5
 • Üsteğmen
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
06/2014
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 138
Teşekkür (Aldı): 72
eline sağlık deep web ilginç bir şey ama değer gibi duruyor. (herşeye)
 Offline  
 
Alt 03-10-2014 21:21   #6
 • Yarbay
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
06/2012
Nereden
istanbul
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 304
Teşekkür (Aldı): 340
eline saglık ımzan guzelmıs facede paylastım bu arada
 Offline  
 
Alt 04-10-2014 00:31   #7
 • Yarbay
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2013
Nereden
Dünydn .s
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 851
Teşekkür (Aldı): 2433
Alıntı:
Matrix24´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
eline saglık ımzan guzelmıs facede paylastım bu arada
Saol Teşekkür Ederim.
Alıntı:
sanaliska´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
eline sağlık deep web ilginç bir şey ama değer gibi duruyor. (herşeye)
Aman dikkat dostum ben şahsen girmemeni tavsiye ederim ( Bu konular sadece bilgilendirme amaçlıdır )___________________________________________


- The End.

- Emekli Uzman Moderatör.


 Offline  
 
Alt 04-10-2014 00:42   #8
 • Yarbay
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
01/2013
Nereden
Misyon!!!
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 1261
Teşekkür (Aldı): 2478
Emeğine sağlık. Güzel hazırlamışın...___________________________________________

Gâfil ne bilir neş've-i pür-şevk-i vegâyı
Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı
Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca
Titretti yine, rû-yı zemin arş-ı semâyı.
Allah yolunda cenk edelim şân alalım şan
Kur'an'da zafer vaadediyor Hazret'i Yezdan.
 Offline  
 
Alt 04-10-2014 09:46   #9
 • Yarbay
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2013
Nereden
Dünydn .s
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 851
Teşekkür (Aldı): 2433
Alıntı:
TheEos´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlık. Güzel hazırlamışın...
Eyw Saolasın___________________________________________


- The End.

- Emekli Uzman Moderatör.


 Offline  
 
Alt 04-10-2014 22:59   #10
 • Yarbay
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2014
Nereden
nereye
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 825
Teşekkür (Aldı): 866
ellerinize yureginize saglik hocam cok aciklayici vede bilgilendirici konu,cok tesekkur ederim.
 Offline  
 
Teşekkür

Hackerist16, Rolls Teşekkür etti.
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

Sosyal Medya Bayilik Paneli
paykasa

wau