Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Diğer Medyalar
\~Public ünlülerin sohbetlerini izlemeyi mümkün kılıyor~/

Diğer Medyalar

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 18-06-2016   #1
  • Offline
  • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2016
Mesajlar
Konular


  
\~Public ünlülerin sohbetlerini izlemeyi mümkün kılıyor~/"


Avner Ronen, ev eğlence kavramına yeni bir bakış açısı getiren web TV platformu Boxee’nin kurucusu olarak adından söz ettirmeyi başarmıştı. Boxee’yi daha sonrasında Samsung’a satan Ronen, yeni girişimi olan Public’i duyurdu.

Servis, “Eğlence, politika, spor ve teknolojinin en büyüleyici insanlarının sohbetlerini keşfedip takip edebileceğiniz bir yer.” olarak tanımlanıyor. Ronen, servisi anlatmak içinse “Sevdiğiniz iki spor yorumcusunun heyecanlı bir müsabakayı izlerken yaptıkları sohbeti takip edebileceğiniz bir yer.” örneğini veriyor.


Geçmiş yıllarda benzer platformların kurulmasına yönelik başka girişimler de olmuştu. Eski Twitter yöneticisi Michael Sippey tarafından kurulan Talkshow, kullanıcılara arkadaşlarıyla herkese açık biçimde sohbet edebilecekleri bir “şov” oluşturmalarını mümkün kılıyor. Ancak bu sohbetlere trollerin müdahale etmesi engelleniyor. Talkshow kısa bir süre için popüler sosyal medya uygulamaları arasına girse de, bu başarıyı uzun vadeye taşıyabilmiş değil.

Public iTunes App Store’da yayınlandı


Bir zamanlar Roundtable adını taşıyan ve daha sonrasında Facebook tarafından satın alınan Branch ve Gawker Media tarafından kurulan Kinja da benzer girişimler arasında değerlendiriliyor. Public, yola teknoloji, pop kültürü, LGBTİ camiası ve siyah kültürü ve edebiyatına özel sohbetlerle çıkıyor. Uygulama şu an için sadece iTunes App Store’da bulunuyor.
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.