Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Diğer Medyalar

\~Periscope Yorum Sorununa Çözüm~/

Diğer Medyalar

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 20-06-2016   #1
  • Offline
  • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2016
Mesajlar
Konular


  
\~Periscope Yorum Sorununa Çözüm~/


Periscope Yorum Sorununa Çözüm
Paylaşın Nasıl Yapılır?
Popüler canlı yayın uygulaması Periscope, yorumların yayıncılara görünmemesi sorunu ile gündemde. Peki, Periscope yorum görünmüyor sorunu nasıl düzeltilir? İşte cevabı.
En yeni ve popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Periscope, bir süredir pek çok kullanıcısının yaşadığı yorumlar görünmüyor sorunu ile gündemde. Peki, Periscope yorumlar görünmüyor sorunu nasıl düzeltiliyor? Sizler için uzun bir süreç çerçevesinde Periscope yorumlar görünmüyor sorununu araştırdık ve çözümünü bulduk. İşte "Periscope yorumlar görünmüyor sorunu nasıl düzeltilir?" sorusunun cevabı.

Periscope, engellenen kullanıcıların yorum yapmasını istemiyor!
Periscope uygulamasında her kullanıcı özgürce dilediği yorumu yayınlara gönderebiliyor. Kimi zaman yayıncılar kötü yorumlara aldırış etmese de, bazı yayıncılar kötü yorum yapanları engelleyebiliyor.


Eğer yayıncıların hoşuna gitmeyecek birden fazla yorum yaptıysanız ve birkaç yayıncı yarafından engellendiyseniz, Periscope yorumlar görünmüyor sorununu yaşıyor olabilirsiniz.

Araştırmamız sonucunda keşfettiğimize göre Periscope uygulaması, belli sayıda engellenen hesapların yorumlarının görünmesini engelliyor. Bu engelle karşılaştığınızda yorumlar yapabiliyorsunuz fakat yorumunuzu sizin dışınızda kimse görmüyor.

Ayrıca yorumların görünmemesinin yanı sıra bu sorunla karşılaştığınız süre boyunca yaptığınız yayınlar global yayın listesinde görüntülenmiyor. Peki, bu sorun nasıl mı düzeliyor?

Peki, Periscope yorumlar görünmüyor sorunu nasıl düzeliyor?
Periscope yorum görünmüyor sorununun ne kadar süre için yaşandığını henüz tam olarak tespit edemedik. Ancak yaklaşık 3-4 haftalık bir sürenin ardından tekrar yorumlarınız görünmeye başlayıp, yayınlarınız global listede görüntüleniyor.

Sonuç olarak Periscope, kullanıcıların birbirlerine olumsuz yorum yapmasını istemiyor. Bu nedenle yorum yaparken, yorumunuzun hakaret içermediğinden emin olun. Zira belli sayıda yayıncı tarafından engellenirseniz, yorumlarınız yayıncılara görünmez.
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.