Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Diğer Medyalar


\~ WhatsApp'ın geleceğinde ne var? ~/

Diğer Medyalar

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 23-06-2016   #1
  • Offline
  • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2016
Mesajlar
Konular


  
\~ WhatsApp'ın geleceğinde ne var? ~/Facebook, yıllık genel toplantısında WhatsApp dahil önemli gelecek planlarından ipuçları verdi!
Facebook yatırımcılarının Pazartesi günü katıldığıı yıllık genel toplantıda şirketin mesajlaşma uygulamalarının geleceği ve fazlası konuşuldu; şirketin sekiz direktörü tekrar oylandı.

Tekrar seçilen sekiz direktör arasında LinkedIn'in kurucu ortağı Peter Thiel de bulunuyor. Thiel'in Facebook'taki rolü, yöneticinin ABD başkanlık adayı Donald Trump'a verdiği destek ve Hulk Hogan'ın Gawker Media'ya açtığı ve kazandığı 130 milyon dolarlık davayı desteklemesi yüzünden tartışmalara yol açmıştı. Toplantıda Zuckerberg yaşlandığında yerine kimin geçeceği de konuşuldu. Zuckerberg, bu konuda "çok uzun yıllar Facebook'u yönetmekle ilgileneceğim" açıklamasını yaptı.

Facebook'un Ekim 2014'te 21,8 milyar dolar karşılığında satın aldığı WhatsApp'ın geleceği de toplantıda konuşuldu. Firma, Facebook'un Messenger'ı ile WhatsApp'ı birleştirme planlarının olmadığını, iki uygulamanın kullanıcı kitlesinin farklı olduğunu söyledi. Firma, WhatsApp'ın yüksek fiyatına rağmen mesajlaşma alanının henüz emekleme aşamalarında olduğunu, gelecekte bu alanın para kazanma şansı oluşturabileceğini söyledi. COO Sheryl Sandberg, tüm dünyayı birbirine bağlama çabalarının yanında, zorlu sansürlerini şimdiye kadar aşamadığı Çin piyasasına girmeye odaklanacaklarını da vurguladı.

Bir yatırımcıdan Zuckerberg'in çocuk yetiştirme felsefesiyle ilgili ilginç bir soruya ise yönetici, iş felsefesiyle aynı felsefeyi izlediği, bir öğrenme ortamı oluşturmaya çalıştığı cevabını verdi.


    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.