Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Diğer Medyalar

\~WhatsApp'ta kaç milyon arama yapılıyor?~/

Diğer Medyalar

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 25-06-2016   #1
  • Offline
  • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2016
Mesajlar
Konular


  
\~WhatsApp'ta kaç milyon arama yapılıyor?~/SMS dünyasını bitiren WhatsApp, sesli arama özelliğiyle beraber operatörlerin aramalarına da göz dikti.

SMS devrini bitiren uygulama WhatsApp, sesli arama özelliği sunmaya başlamasından sonra da acaba operatörler üzerinden arama dönemi bitecek mi diye sorular sordurmaya başladı.


Yoğun bir şekilde günlük hayatta WhatsApp üzerinden arama dönemi başlamış durumda. Peki WhatsApp üzerinden günlük olarak kaç milyon arama yapılıyor? Rakamı WhatsApp açıkladı.

WHATSAPP ÜZERİNDEN GÜNDE KAÇ MİLYON ARAMA YAPILIYOR?

Neredeyse 1 seneyi aşan bir süredir kullanıcılarına sesli arama özelliği sunan WhatsApp, saniyede dünya çapında 1.100 aramaya ev sahipliği yapıyor.


Toplamda günde 100 milyon aramanın yapıldığı WhatsApp sesli arama özelliği, operatörlerin gelecekte sadece mobil internet sağlayıcısı olarak hizmet verecekleri dönemi bizlere hatırlatıyor.
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.