Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Diğer Medyalar


\~Whatsapp Web Üzerinden Müzik Dosyası Nasıl Gönderilir?~/

Diğer Medyalar

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 16-08-2016   #1
  • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
02/2016
Mesajlar
Konular


  
\~Whatsapp Web Üzerinden Müzik Dosyası Nasıl Gönderilir?~/


Mesajlaşmak için artık kimse SMS kullanmıyor. SMS'nin yerini çok uzun bir süredir Whatsapp aldı ve şu anda milyarlarca kişi Whatsapp üzerinden anlık olarak mesajlaşıyor. Peki Whatsapp'ı biraz daha yakından tanımaya var mısınız? Gelin, bu sefer Whatsapp Web'den nasıl müzik dosyası gönderebileceğimizi öğrenelim.

Whatsapp'ın mobil sürümlerini kullanarak müzik veya herhangi bir ses dosyası göndermek oldukça kolay.Dosya paylaş diyorsunuz ve hemen müzik dosyasını seçip istediğiniz arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz. Fakat Whatsapp'ın bilgisayar üzerinden kullanılan masaüstü sürümünde müzik dosyası göndermek telefonda olduğu kadar kolay değil. Eğer Whatsapp Web üzerinden bir müzik dosyası göndermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanızda fayda var.1) İlk olarak Whatsapp Web'e girelim.Whatsapp'ın Web sürümüne ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklamanız gerekli. Daha sonra karşınıza çıkan kare kodu telefonunuzdan okutmanız lazım. Bunun için telefonunuzdan Whatsapp'ı açın ve Web sürümüne bağlanmak istiyorum diyin. Sağ tarafta yer alan üç noktalı butona dokunmanız gerekli

Söylediğimiz işlemleri yaptıktan sonra Whatsapp Web'e bağlanmış oluyorsunuz. Whatsapp Web'i düzenli olarak kullanabilmeniz için telefonunuzun internete sürekli bağlı olması gerektiğini unutmayın.
2) Göndermek istediğiniz müzik dosyasının klasörünü açın.Göndermek istediğiniz ses dosyasına ait klasörün en üst kısmında bulunan menüden "Görünüm" kısmına tıklayın.


3) Klasör ayarlarını değiştirme vakti.


Görünümüm menüsüne tıkladıktan sonra karşınıza çıkan yeni bölümden "Seçenekler "kısmına tıklayın.

4) Buraya dikkat etmelisiniz.Seçenekler kısmına tıkladıktan sonra karşınıza bir pencere çıkacak. Bu pencerenin üst kısmından tekrar "Görünüm" butonuna tıklayın. Daha sonra karşınıza bir sürü seçenek çıkacak. Bu seçenekler arasında yukarıdaki resimde de gördüğünüz alanda bulunan işareti kaldırın. Daha sonra "Uygula" ve "Tamam" tuşlarına tıklayarak buradaki görevinizi bitirin.

5) Müzik dosyasına yeniden isim verelim.
Whatsapp Web'e müzik dosyası yükleyebilmek için yeniden adlandırmamız gerekli. F2 butonu ile veya sağ tıklayarak yeniden adlandırma işlemini yapabilirsiniz. Yeniden isimlendirirken yazdığınız ismin sonuna .mp4 yazmanız gerekli. Böylelikle müzik dosyasının formatını değiştirmiş olacağız.6) Artık Whatsapp Web'e girip bu ses dosyasını istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.


Whatsapp Web üzerinden dosya göndermek için sağ tarafta bulunan ataşa tıklayın. Daha sonra Fotoğraf ve Video bölümünden göndermek istediğiniz müzik dosyasını seçebilirsiniz.

7) Görev Tamamlandı!

Evet Whatsapp Web üzerinden müzik dosyasını başarıyla gönderdik. Bu arada "bu kadar uğraşmaya ne gerek var zaten direkt olarak gönderemiyor muyuz?"diyenler olursa, gönderemiyoruz ne yazık ki. Whatsapp Web üzerinden sadece video ve resim gönderilebiliyor. Henüz MP3 uzantısını destekler halde değil.
    
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle+

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.