Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Diğer Medyalar

\~WhatsApp’a Gelen Tüm Yeni Özellikler Burada~/

Diğer Medyalar

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 26-10-2016   #1
  • Offline
  • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2016
Mesajlar
Konular


  
\~WhatsApp’a Gelen Tüm Yeni Özellikler Burada~/


Sosyal medya ve anında mesajlaşma servis ve uygulamalarının güncelleme hızına yetişmek mümkün değil. Hemen her gün cep telefonlarımızın ekranlarında bu uygulamaların güncellendiğine dair bir uyarı görüyoruz. Dünyanın en hızlı kullanıcı kitlesi edinen anında mesajlaşma servisi WhatsApp’da böyle. Geçtiğimiz haftadan beri üst üste güncellenen uygulamanın arayüzünde ufak değişiklikler yapıldı. Gönderme butonu başta olmak üzere, sohbet ekranında ve iç servislerde de yenilikler dikkat çekiyor.


Emojilerle Resim Yapın

WhatsApp uygulaması içerisinde fotoğraf ve video gönderirken, fotoğraf ve videoların üzerine yazılar yazmak, emoji karakterleri eklemek ve çizim yapmak da artık mümkün.

Grup Konuşmalarında Patron Olmak

Bir diğer yenilik de grup konuşmalarında yapıldı. Grup konuşmalarının ayarlarında yöneticileri bir bağlantı (link) bekliyor. Söz konusu bu bağlantı, bir başka WhatsApp kullanıcısına yollandığında, tek bir tıklama ile gruba girmek mümkün oluyor. Bu sayede grup konuşmalarına başka kullanıcıları eklemek kolaylaşıyor. “Gruba davet bağlantısı” olarak adlandırılan bu linke sadece grup yöneticileri erişebiliyor.


Gruplarda Kişileri Etiketleme Özelliği

Grup konuşmalarında insanları etiketleyebilmenizi sağlayan bu özellik, gereksiz konuşmalardan uzak durmanızı da sağlıyor. Whatsapp'a gelen bu etiketleme özelliği sayesinde grup sohbetleri daha da gelişti diyebiliriz. Özel olarak bildirim gitmesini istediğiniz kişinin adını yazmadan önce "@" diyerek açılan menüden adını seçmeniz yeterli.

Hareketli GIF Gönder

Geçtiğimiz ay iOS güncellemesiyle birlikte uygulamadan rahatça GIF gönderilmeye başlanmıştı. Bu özellik çok yakında Android için de tam anlamıyla çalışmaya başlayacak. Bu güncelleme hali hazırda iOS için kusursuz çalışırken, Android üzerinde henüz kararlı değil, tekleyebiliyor.
Bu özelliği kullanırken konuştuğunuz kişiye GIF göndermek için Medya sekmesini kullanarak karşımıza çıkan klasör seçeneklerinden GIF sekmesini tıklamamız gerekecek. Ancak bu özelliklil Android için henüz tam pişmiş değil.

Mesaj Seçerek Cevaplama

WhatsApp üzerinde gelen mesajlardan sadece cevap vermek istediğiniz birini seçerek ona “cevap dönme” özelliği de hızlı mesajlaşma uygulamasının önemli özelliklerinden biri.

    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.