THT DUYURU

Diğer Mobil İşletim Sistemleri Symbian, Java, Blackberry gibi daha az yaygın olan işletim sistemleri hakkında bilgiler

Seçenekler

Blackberry OS: Neden Haber Çıkmıyor ? [~] Laurange

Laurange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
Üyelik tarihi:
08/2017
Nereden:
Žümbérk
Mesajlar:
2.860
Konular:
133
Teşekkür (Etti):
444
Teşekkür (Aldı):
643
Ticaret:
(0) %
4 Hafta önce
#1
Blackberry OS: Neden Haber Çıkmıyor ? [~] Laurange

BlackBerry cep telefonlarına yapışan herkes için, iyi haberler var! BlackBerry, 2020 seneyi sonuna kadar aygıtlarını hala BlackBerry OS ile desteklediklerine söyledi. Bu kararın emeli temel olarak işletim sistemlerinde iyi bir ekosistem sağlamaktır. Hem Apple hem de Android'in bu sektörle iyi bir rakibi var.


Blackberry, BB10'un çalışması için ve hatta Android uygulama dayanağıyla ellerinden geleni yaptı. Ancak, ‘BlackBerry Leap‘ piyasaya sürüldükten sonra 2015 senesinde her şeyden bıraktılar. Blackberry Leap'ın ne olduğunu merak ediyorsanız, firmanın BlackBerry OS'den Android'e geçme kararından evvel BlackBerry OS'yi kullanmakta ısrar eden hakikatinde Blackberry'nin son mobil aygıtıdır.


Bu işletim sistemi 2020'nin sonuna kadar kullanılmaya devam ederken, Blackberry ana hizmetlerini kapatacaklarını doğruladı. İfadelerine uygun olarak, BlackBerry’nin Dünya App store'u 2019 sonunda kapanacak.


En Son BlackBerry OS 10'da Neler Var?

Rivayetler BlackBerry'nin resmen can verdiğini söylüyor. Ancak, Blackberry milyonlarca insanın hala BB10 ve BBOS aygıtlarını kullandığını ve BlackBerry'nin BB10'un 2020'ye kadar devam edeceğini doğruladığını iddia ediyor.

Bunun esas olarak anlamı, geçersiz BlackBerry cep telefonu sahiplerinin yeniden de BB10 App Store'dan uygulama indirebilmesidir. Ancak, şirket aygıtlarına en son aktüellemeleri ve yamaları sunup sunmayacağı mevzusunda net değildir.


BlackBerry şu ana kadar nasıl destekliyor?

BlackBerry yardımı hala kullanıcılarının esas lüzumlarını karşılayabiliyor, ancak yukarıyadaki paragraflarda belirtildiği gibi, BlackBerry App Store Aralık 2019'da kapanacak. Ancak fotoğrafı tarih öğrenilmiyor. Seyahat siteleri ve Başucu Kitabı videoları gibi öbür pek çok hizmet de geçen sene 2018'den beri kapanmış vaziyette. Alıcı ve teknik yardım açısından BlackBerry, hesap, makine ve ele alınacak öbür meselelere karşı hazır vaziyette.
---------------------
| “Gittiğin yola inandıysan attığın adımlardan korkma.“ |
Konu Laurange tarafından ( 4 Hafta önce Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler