Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Eğitim
> Sınavlar > Diğerleri

Diğerleri KPDS,ÜDS,YDS,TOEFL,IELTS, İÖLP,ALES İle İlgili Her Şey

Unvan Değişikliği Sınavı 5 Aralık'ta

Diğerleri

 
 
Seçenekler
Alt 30-09-2009 07:49   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
06/2009
Mesajlar
KonularUnvan Değişikliği Sınavı 5 Aralık'taSağlık-Sen'in daha önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile yaptığı görüşmede gündeme getirdiği 'Unvan Değişikliği Sınavı'yla ilgili beklenen duyuru Sağlık Bakanlığı'ndan yapıldı. Sınavın 5 Aralık 2009'da yapılacağı açıklandı. Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Kaçar, Görevde Yükselme Sınavı'nın da yakında açıklanacağı müjdesini verdi.

9 Eylül tarihinde Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile görüşen Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Kaçar ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, personelin unvan değişikliği sınavını gündeme getirmişti. Sağlık Bakanı Akdağ ise Unvan Değişikliği Sınavı ile ilgili çalışmaların bitme aşamasında olduğunu bildirmişti.

Bakanlık, sınavla ilgili hazırlıklarını bitirerek, beklenen duyuruyu bugün yaptı. Yapılan duyuruya göre, 'Unvan Değişikliği Sınavı' 5 Aralık 2009'da yapılacak. Sınav için 1741 kadro ilan edildi.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Kaçar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarının sorunlarının çözümü noktasında önemli çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Unvan değişikliği sınavının sağlık çalışanları açısından büyük önem taşıdığını ifade eden Kaçar, "Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile yaptığımız görüşmede Unvan Değişikliği Sınavı'nı gündeme getirmiştik. Bakanlık çalışmalarını bitirip, duyurusunu yaptı. Bu Sendikamızın önemli bir kazanımıdır. Ayrıca daha önce kadro sayılarını duyurduğumuz Görevde Yükselme Sınavı ile ilgili duyuru da yakın zamanda yapılacak" müjdesi verdi.___________________________________________


بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِارَّحِيم
"VATANIMIN HA EKMEĞİNİ YEMİŞİM; HA UĞRUNA KURŞUN!"

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.