TARİHTE BUGÜN

Donanım Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

Seçenekler

Ozone Gaming'ten Yeni Oyuncu Klavyesi: Ozone Strike Battle

kenzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
V.I.P Üyelik Sorumlusu
Üyelik tarihi:
12/2010
Mesajlar:
8.501
Konular:
1445
Teşekkür (Etti):
3827
Teşekkür (Aldı):
2575
Ticaret:
(0) %
09-03-2015 21:21
#1
Ozone Gaming'ten Yeni Oyuncu Klavyesi: Ozone Strike Battle


Ozone Gaming takipçilerinin uzun süredir beklediği Ozone Strike Battle isimli oyun klavyesini teknoloji dünyasına tanıttı. Merakla beklenen klavye içerisine eklenen farklı özellikler sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Geniş yapısıyla göz dolduran klavye kendi sınıfındaki Cherry MX — MX red, MX blue, MX black, MX brown, MX green, MX clear ve MX white serilerinin bir sonraki temsilcisi olarak gösteriliyor. Kırmızı ışıkların hakim olduğu klavyede parlaklık oranı kafamıza göre arttırılıp azaltılabiliyor. Bu sayede Ozone Strike Battle, sık sık kullandığınız (ESC veya QWEASD) gibi tuşların daha ön planda kalmasına ve daha iyi bir şekilde odaklanmanıza olanak sağlıyor. 64 KB yerleşik hafızası bulunan klavye içerisinde yapılandırılabilir 5 farklı profilde toplam 30 makro tuş bulunduruyor. 1,5 metrelik USB kablosu bulunan klavyenin, 1 ila 16 milisaniye aralığında yanıt süresi bulunuyor ve 50 milyon tıklama tuş ömrü sunuyor.
Nkey Rollover sayesinde aynı anda birkaç tuşa basıldığında bile mükemmele yakın bir performans sergileyen klavye 685 gr. ağırlığında ve 34,59 × 351 × 123 mm. boyutlarında piyasaya çıkacak. Yakın zaman içerisinde piyasaya çıkacak olan Ozone Strike Battle’a sahip olmak için 80 euroyu gözden çıkarmanız gerekiyor.
---------------------
vip@turkhackteam.org

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler