THT DUYURU

Donanım Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

Seçenekler

1800xl + Artic Cooling Accelero X2

3333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Emektar
Üyelik tarihi:
12/2005
Nereden:
Little Town.
Mesajlar:
3.213
Konular:
1294
Teşekkür (Etti):
128
Teşekkür (Aldı):
1235
Ticaret:
(0) %
25-01-2008 00:27
#1
1800xl + Artic Cooling Accelero X2

turkhackteam.org Kartın standart soğtucusu tek slot kaplayan bir tasarıma sahip ve gpu sıcaklğı 70 derece çıkmadan sesini çok zor duyuyorsunuz.
turkhackteam.org

Kartma hayat veren R520 gpu sunu rahatlıkla görebiliyoruz. Ayrıca Samsung 1,4ns zamanlarına sahip ramlarıda görebilmekteyiz. (1,4ns bize 1400mhz ye kadar ram hızını çıkarabileceğimi gösteriyor)
turkhackteam.org


Karta takacağım fanım Artic Cooling Accelero X2...Ve kartımız en son hali.
turkhackteam.org
Standart hızlarda 500@1000 mhz çalışan kartım bu yeni fanında verdiği güvenle günlük 575@1300 mhz çalışmakta. Fanın sıcaklık-devir ayarını ve hızlarını bios programı sayesinde idtediğim gibi ayarladım. İyi yapılan ayarlarla fandan çıkan sesi duymak neredeyse imkansız. Bios programının izin vermemesine rağmen arada bir kartın hızlarını atitool programı ile 600@1440 mhz ye çıkartıyorum ve ekran kartını yük altında zorlamama rağmen sıcaklığı 58-60 dereceyi geçmiyor. (Standart fan ile 70-74 arasını çok sık görebiliyorsunuz.Çıkan seste cabası...)turkhackteam.org
---------------------
Biz arkamızı vatanımızdan ve atamızdan başka hiçbir şeye dayamayan, gücümüzü ve bütünlüğümüzü sadece milli değerlerimizden alan bir topluluğuz. Gururumuz ve Onurumuz Bizi biz yapan değerlerdir. Siz Turkhackteam üyeleri, hiç kimsenin kulu köpeği olmayan bu topluluğun bir parçası olduğunuz için çok değerlisiniz. Hepinize sonsuz teşekkürler
Bir Turk Hack Team Yöneticisi(!) MSN üzerinden sizi ekleyip size dosya göndermeye çalışırsa ve ya sizden kullanıcı adınızı ve şifrenizi isterse kesinlikle o kişilere inanmayınız. Bizler sizinle görüşme yapamayı istersek sizlere site üzerinden ulaşıp iletişim adresimizi veririz. Kötü Niyetli Kişilere Aldanmayın!!

Sitemiz üzerinden Kendi sitelerinin reklamını yapanlara mahal vermeyiniz. Sizlere Özel mesajla veya diğer platformlardan kendi sitelerine çekmeye çalışanları bizlere bildiriniz. Unutmayın Taklitler asıllarını yüceltir."Unutmayın !Yaktığınız can kadar canınız yanacak ve üzdüğünüz kadar üzüleceksiniz.."(Hadis-i Şerif)


A.D.D

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler