TARİHTE BUGÜN

Donanım Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

Seçenekler

Aynı Anda 6 Monitöre Bağlanın...

KARTAL 33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2007
Nereden:
YALNIZLIGIN TAM ORTASI...
Mesajlar:
1.123
Konular:
1114
Teşekkür (Etti):
1
Teşekkür (Aldı):
62
Ticaret:
(0) %
25-01-2008 23:04
#1
Aynı Anda 6 Monitöre Bağlanın...
LG Electronics, USB kablosu kullanarak bilgisayara bağlanabilen yeni bir geniş ekran LCD monitörü piyasaya sunacağını duyurdu. Flatron L206WU, bilgisayarı açıp ikinci bir ekran kartı takmaya gerek kalmadan, ikinci bir ekran eklemek (altı adede kadar ilave edilebiliyor) isteyenleri hedefliyor.
Çok yönlü yeteneğe sahip bu monitör, USB’ye ek olarak içerdiği DVI ve D-Sub bağlantı seçenekleri sayesinde çok çeşitli bilgisayarlarla ve DVD oynatıcı gibi başka cihazlarla da kullanılabiliyor. Bağlanabilirlik özelliği, monitörün bilhassa dizüstü bilgisayarlarla rahatça kullanılmasına imkan veriyor. Bu özelliğiyle Flatron L206WU; D-Sub ve bir dizüstü bilgisayar aracılığıyla ilave monitörler dahil sekiz adede kadar ekranı destekleyebiliyor.
LG Flatron L206WU, çalışma alanını genişletmek isteyen kullanıcılar için de ideal bir çözüm sunuyor. USB vasıtasıyla prize takıldıktan sonra monitör, otomatik olarak bilgisayarın işletim sistemi içerisinde en uygun performans için kendi yeniden ayarlıyor.
LG’nin yeni LCD monitörü, yüksek parlaklık seviyesi ve renk ayrımı sunan DFC 5,000:1’lik yenilikçi bir kontrast oranına sahip. 2 ms yanıt süresiyle öne çıkan Flatron L206WU, grafik açıdan en yoğun içeriğin dahi hiçbir gölge olmadan canlı ve net gösterilmesini sağlıyor.
Ergonomik tasarımıyla da öne çıkaran FLATRON L206WU, kullanıcılara rahatlık ve esneklik sağlayarak çalışma verimini artırıyor. FLATRON L206WU’nun yüksekliği, ana monitörle uyum sağlayabilmesi için 35 mm ile 140 mm arasında ayarlanabiliyor. Daha fazla esneklik için ekran da yatay moddan dikey moda çevrilebiliyor. Dar çerçevesi ve ince profili, bu monitörün sadece muhteşem bir görünüşe sahip olmasını sağlamıyor aynı zamanda kusursuz bir çalışma alanı yaratmasına da yardımcı oluyor
---------------------
SEN GİDERKEN KARANFİLLER SIRALIYDI SIRALIYDI İÇLERİNDEN BİRİ VARKİ BENİM GİBİ YARALIYDI...
Kod:
**************  EGER HAYATTA GERÇEK BİR ŞEYLER ARIYORSAN MEZARLIGI ZİYARET ET *************

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler