İPUCU

Donanım Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

Seçenekler

RAW olmuş HDD %100 Kurtarma

Doganay1965 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
01/2008
Mesajlar:
6
Konular:
6
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
3
Ticaret:
(0) %
10-12-2016 12:57
#1
Question
RAW olmuş HDD %100 Kurtarma
Merhaba arkadaşlar.

RAW olmuş ya da BirimiSilinmiş
harici(External) & dahili(Internal) hard diskiniz varise (Kaç bölüm(Partition) olduğu önemli değil %100 kurtarabilirsiniz. Sanki hiçbozulmamış-ilk günkü gibi.

Hatta Hard Disk ya da Flash belleklerimizi (çok eski değilse) fabrikadan çıkmışhale, geri getirebilirsiniz. Yani Hard Disklerin diskleri üzerindeki sektörleri Mükemmel hale getirebilirsiniz. Kilitlenmiş ya da formatlanamayan Flash belleklerinizi açıp format atabilirsiniz.


Bilgisayar konusunda yeterli bilgiye sahibim, hard diskimi nasıl kurtarabilirim diyorsanız,bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz derseniz E-Mail atın.

Çünkü Hard disk kurtarma işlemi gerçekten zorlu bir süreçtir. Bu konuda geniş bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz, yüzde yüz kurtarılabilecek bir hard diski hiç kurtarılamaz hale getirebilirsiniz. Bir hard diskin nasıl bozulduğunu, üzerinde işlem yapılıp yapılmadığını, MBR kütük kaydı ve bölüm tablolarının sağlamlığını kontrol edemiyor iseniz, en önemlisi içerisindeki dosyalar sağlam mı değil mi göremiyorsanız bilinçsizce kurtarmaya girişmenin hiçbir anlamı yoktur. Bunu deneyenlerin çoğu hard disklerini mutlaka bozmuşlardır.

Kısacası hard disk kurtarma gerçekten uzmanlık isteyen bir iştir. Hele de üzerinde çeşitli işlemler yapılmış bir hard diski %100 kurtarmak neredeyse imkânsızdır. Birde en önemlisi formatlanmış bir hard diskten veri kurtarma olaydır ki, birçok insan dosyalarını hiç bozulmamış bir şekilde kurtarabileceklerini sanıyorlar.Oysa birçok kurtarma programı, formatlanmış bir hard diskteki verileri parçalanmış olarak kurtarabiliyorlar. Yani dosyalarınız kaydettiğiniz günkü şekliyle tek parça olarak kurtarılamıyor.

Not: Hard Disk kurtarma konusunda uzmanım. Çünkü birçok insanın harddiskini kurtardım. Özellikle RAW olmuş ve birimi silinmiş hard diskleri %100 kurtarabiliyor ve sağlam olduğu günkü haline geri getirebiliyorum. Bu konuda uzman olduğunu düşünen insanların dahi RAW olmuş bir hard diski içerisindeki dosyaları taşımadan kurtarabildiklerini hiç bir yerde görmedim ve duymadım. Yardıma ihtiyacınız var ise arayın. Sorunuzu birlikte çözelim.

ÖnemliBilgi: Hard Diskler kesinlikle Formatlanmamış ve üzerine herhangi bir şey yazılmamış olmak zorunda. RAW olarak hiç bir işlem görmemiş ise %100 kurtarılabilmektedir..

Bilgi için
E-Mail:
otomatikiptali@hotmail.com
Konu Doganay1965 tarafından (10-12-2016 14:07 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.
ömer kara Teşekkür etti.
geccsaa2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2016
Mesajlar:
872
Konular:
96
Teşekkür (Etti):
134
Teşekkür (Aldı):
106
Ticaret:
(0) %
10-12-2016 13:10
#2
Alıntı:
Doganay1965´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabaarkadaşlar.

RAW olmuşya da BirimiSilinmiş
harici(External) & dahili(Internal) hard diskiniz varise (Kaç bölüm(Partition) olduğu önemli değil %100 kurtarabilirsiniz. Sanki hiçbozulmamış-ilk günkü gibi.

Hatta Hard Disk ya da Flash belleklerimizi (çok eski değilse) fabrikadan çıkmışhale, geri getirebilirsiniz. Yani Hard Disklerin diskleri üzerindeki sektörleriMükemmel hale getirebilirsiniz. Kilitlenmiş ya da formatlanamayan Flashbelleklerinizi açıp format atabilirsiniz.


Bilgisayarkonusunda yeterli bilgiye sahibim, hard diskimi nasıl kurtarabilirim diyorsanız,bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz derseniz E-Mail atın.

ÇünküHard disk kurtarma işlemi gerçekten zorlu bir süreçtir. Bu konuda geniş bilgive tecrübeye sahip değilseniz, yüzde yüz kurtarılabilecek bir hard diski hiçkurtarılamaz hale getirebilirsiniz. Bir hard diskin nasıl bozulduğunu, üzerindeişlem yapılıp yapılmadığını, MBR kütük kaydı ve bölüm tablolarınınsağlamlığını kontrol edemiyor iseniz, en önemlisi içerisindeki dosyalarsağlamamı değil mi göremiyorsanız bilinçsizce kurtarmaya girişmenin hiçbiranlamı yoktur. Bunu deneyenlerin çoğu hard disklerini mutlaka bozmuşlardır.

Kısacasıhard disk kurtarma gerçekten uzmanlık isteyen bir iştir. Hele de üzerindeçeşitli işlemler yapılmış bir hard diski %100 kurtarmak neredeyse imkânsızdır. Birdeen önemlisi formatlanmış bir hard diskten veri kurtarma olaydır ki, birçokinsan dosyalarını hiç bozulmamış bir şekilde kurtarabileceklerini sanıyorlar.Oysa birçok kurtarma programı, formatlanmış bir hard diskteki verileriparçalanmış olarak kurtarabiliyorlar. Yani dosyalarınız kaydettiğiniz günküşekliyle tek parça olarak kurtarılamıyor.

Not: Hard Disk kurtarma konusunda uzmanım. Çünkü birçok insanın harddiskini kurtardım. Özellikle RAW olmuş ve birimisilinmiş hard diskleri %100 kurtarabiliyor ve sağlamolduğu günkü haline geri getirebiliyorum. Bukonuda uzman olduğunu düşünen insanların dahi RAW olmuş bir hard diskiiçerisindeki dosyaları taşımadan kurtarabildiklerini hiç bir yerde görmedim veduymadım. Yardıma ihtiyacınız var ise arayın. Sorunuzu birlikte çözelim.

ÖnemliBilgi: Hard Diskler kesinlikle Formatlanmamış ve Üzerine herhangi bir şey yazılmamışolmak zorunda. RAW olarak hiç bir işlemgörmemiş ise %100 kurtarılabilmektedir..

Bilgi için
E-Mail:
otomatikiptali@hotmail.com
yazı rengini düzeltirmisin

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı