Turkhackteam.org/net - Ethical Hacking & Cyber Security Platform

Turkhackteam.org/net - Ethical Hacking & Cyber Security Platform (https://www.turkhackteam.org/)
-   Donanım (https://www.turkhackteam.org/donanim/)
-   -   Seagate FreeAgent Pro (https://www.turkhackteam.org/donanim/209246-seagate-freeagent-pro.html)

By-CyL1nD3r 21-09-2008 22:43 22:43

Seagate FreeAgent Pro
 
Seagate FreeAgent Pro

Bu tamamen, son dosyalarınızın istediğiniz zaman tam istediğiniz yerde olmasını sağlamakla ilgilidir. Seçtiğiniz içeriği otomatik olarak kopyalayın ve birden fazla konuma (örneğin e-posta ve kişileri iPod��unuza, fotoğrafları çevrimiçi bir fotoğraf hesabına, tüm "Belgelerim" klasörünüzü FreeAgent�e) veya herhangi bir tarayıcıdan günde 24 saat, haftada 7 gün erişebileceğiniz kendi çevrimiçi alanınıza* taşıyın veya bunları istediğiniz herhangi biriyle paylaşın.
FreeAgent Pro harici sabit diskiniz, maksimum 1 terabayt ve masaüstünüzü kalabalıktan koruyan çok ince tasarımıyla, içeriğinizin gerektiğinde kolayca erişebileceğiniz yeni versiyonlarını otomatik olarak kaydederek, sizi sakarlığa karşı korur. PC�nize herhangi bir şey olduğunda, Windows işletim sisteminizi, ayarlarınızı ve uygulamalarınızı daha düzgün çalıştıkları (örneğin bir virüs saldırısından önceki zaman gibi) bir zamana geri alabilirsiniz. Sistem ayarları zamanda önceki bir noktaya alınsa bile, fotoğraf, müzik ve kritik veri dosyaları üzerinde yapılan güncellemelerin geçerli halleri kalır.
FreeAgent Pro yazılımının tüm harika avantajlarının yanında, hem Mac hem de Windows uyumlu olan üçlü bir bağlanırlık elde edersiniz. Hangi bilgisayara bağlı olursanız olun, bu geleceğe hazır, yenilikçi teknoloji, FreeAgent Pro taşınabilir verilerinizin tam istediğiniz şekilde kalmasını sağlar. 3 GB/sn gibi inanılmaz bir hızda eSATA bağlanırlığı, Mac�ler ve dijital video kullanıcıları için FireWire® 400 bağlanırlığı ve günümüzde dünyadaki en çok kullanılan arabirim olan USB 2.0 bağlanırlığı sunar.


Şu Anki Saat: 14:20

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.